کد خبر: 827921 A

قائم مقام رئیس بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: پوستر جشنواره بیست و ششم، روز چهارشنبه هشتم آبان ماه در همدان رونمایی خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سیدمحمدرضا جوادی (قائم مقام رئیس بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان) خبر داد: با توجه به سیاست جشنواره مبنی بر ایجاد عدالت فرهنگی و پوشش مردم مناطق حاشیه شهر در این دوره، پوستر جشنواره ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه در دبستان دخترانه پویندگان دانش واقع در شهرک مدنی رونمایی می‌شود.

وی با اشاره به دعوت از مدیران دستگاه‌ها جهت حضور در این مراسم، اظهار کرد: تعدادی از هنرمندان مطرح تئاتر کودک و نوجوان کشور، هنرمندان و مسئولان استان همدان به آیین رونمایی پوستر جشنواره بیست و ششم دعوت شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه دبستان پویندگان دانش ۵۰۰ دانش‌آموز دارد، یادآور شد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، هدایایی به دانش‌آموزان این مدرسه اهدا خواهد شد.

جوادی از اجرای برنامه‌های متنوع در این آیین توسط هنرمندان و دانش‌آموزان خبر داد و افزود: اعضای جمعیت هلال احمر استان نیز همزمان در این مراسم، از دانش‌آموزان تست سلامت می‌گیرند.

قائم مقام رئیس جشنواره گفت: حمیدرضا رضایی مجد مجری محبوب کودکان همدانی، اجرای این برنامه را بر عهده دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پوستر این دوره از جشنواره توسط شهرام عظیمی، هنرمند همدانی طراحی شده است.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با شعار "تئاتر، کودک و طبیعت" از ۱۶ تا ۲۱ آبان با دبیری مجید قناد برگزار خواهد شد.

پوستر جشنواره تئاتر کودک و نوجوان هشتم آبان رونمایی می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر