کد خبر: 827916 A

پخش‌کننده و سخنگوی شورای صنفی نمایش اعلام کردند که هیچ خبر و حکمی از سوی سازمان سینمایی و قوه قضاییه مبنی بر توقیف فیلم خانه پدری به آنها اعلام نشده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ساعتی پیش در چند سایت، خبری مبنی بر توقیف فیلم «خانه پدری» به کارگردانی کیانوش عیاری و به دستور مستقیم دادستانی منتشر شد.

علی سرتیپی (پخش کننده فیلم) در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره توقیف «خانه پدری» گفت: تا این لحظه، هیچ حکم و اطلاعی از سوی قوه قضاییه و یا سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش  به ما درباره توقیف خانه پدری ابلاغ نشده است و آنچه ما می‌دانیم همانی است که در برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها منتشر شده است.

غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) نیز در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به اینکه پیگیر صحت این خبر است، گفت: چنین امری به شورا اعلام نشده است.

فرجی ادامه داد: همچنین در تماسی که با محسن امیریوسفی (رییس شورای صنفی نمایش) داشتم، ایشان نیز از این خبر اظهار بی‌اطلاعی کرد.

اکران فیلم خانه پدری ابتدا در دی ۱۳۹۳ آغاز شده بود اما به دلیل وجود یک صحنه خشن با مشکلاتی در اکران روبرو و بعد از دو روز اکران متوقف شد. «خانه پدری» پس از پنج سال با اصلاحاتی و با رده‌بندی سنی بالای ۱۵ سال در تاریخ ۱ آبان ۱۳۹۸ دوباره در سینماها اکران شد.

توقیف خانه پدری کیانوش عیاری فیلم «خانه پدری» به دستور دادستانی توقیف شده است؟ خانه پدری توقیف شد توضیح شورای صنفی نمایش و پخش‌کننده فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر