کد خبر: 827678 A

با حضور کارگردان اسکاری انیمیشن سینمایی «آخرین داستان»؛

مراسم رونمایی از دومین جلد رمان گرافیکی «ارشیا» با حضور نویسنده اثر، اشکان رهگذر، کارگردان انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» روز دوشنبه ۱۳ آبان در عمارت روشنان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دومین جلد رمان گرافیکی «ارشیا» از سری رمان‌های مصور انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» با حضور اشکان رهگذر (نویسنده و کارگردان)، امید ابراهیم (استاد دانشگاه) و رسول رضایی‌جو (طراح و تصویرگر) عصر روز دوشنبه ۱۳ آبان در گالری عمارت روشنان واقع در اندرزگو برگزار می‌شود.

هم‌زمان با این مراسم رونمایی و جشن امضا، کارگاه آموزشی تصویرسازی رسول رضایی‌جو، تصویرگر و طراح این رمان در کنار مسابقه طراحی و نویسندگی کمیک برگزار خواهد شد. شرکت در این کارگاه و مسابقه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

رمان گرافیکی «ارشیا» که برگرفته از شخصیت ارشیا، وزیر دربار جمشید شاه است قصه دوران نوجوانی این شخصیت را روایت می‌کند. شخصیتی که پرویز پرستویی صداپیشگی آن را در انیمیشن «آخرین داستان» برعهده دارد. این انیمیشن که تاکنون موفق به دریافت یازده عنوان جایزه ملی و بین‌المللی شده است به‌تازگی در فهرست جایزه آکادمی اسکار قرارگرفته است.

مجموعه رمان گرافیکی «ارشیا» توسط استودیو هورخش که پیش‌ازاین مجموعه رمان‌های مصور «جمشید» را در چهار جلد منتشر کرده به چاپ رسیده است. این رمان با ویراستاری زهرا نجفی، حضور کیان کهرم به‌عنوان مشاور باستان‌شناسی، طراحی جلد، استوری برد، طراحی و رنگ رسول رضاییجو، طراحی گرافیکی ملیحه بیدکی فلیان، مدیریت تولید علی قربانی و مدیران اجرایی آرمان رهگذر، نفیسه مقدم‌پور و تارا صدیقی صورت پذیرفته است.

رمان مصور «ارشیا» در دو جلد طراحی‌شده که نخستین جلد آن در اسفندماه سال گذشته رونمایی شد.

 مراسم رونمایی و جشن امضای دومین جلد رمان گرافیکی «ارشیا» رأس ساعت ۱۷ روز دوشنبه ۱۳ آبان در گالری عمارت روشنان به آدرس بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، خیابان نوری برگزار می‌شود.

حجم ویدئو: 19.60M | زمان ویدئو: 00:01:00
دومین جلد رمان گرافیکی «ارشیا» رونمایی می‌شود رمان گرافیکی «ارشیا»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر