کد خبر: 826506 A

سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر:

حسن اسدی (هنرپیشه و سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر) نمایش «اوردوز» را با موضوع اعتیاد تولید می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن اسدی بازیگر سینما و تئاتر گفت: «اوردوز» عنوان نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی حامد رحیمی نصر که زوایای پنهان و ناگفته‌ای را از معضل اعتیاد بازگو می‌کند.

اسدی خاطرنشان کرد: در این نمایش با توجه به مسئولیت اجتماعی و رسالت هنری‌ام، برای دیگر بار به‌عنوان تهیه‌کننده حضور خواهم داشت. در واقع نگاه متفاوت، زبان طنز و گزنده، قصه و روایتِ تاثیرگذار حامد رحیمی نصر مجاب‌ام کرد تا بار دیگر نیز در عرصه تهیه و تولید وارد شوم.

50

پوستر نمایش «اوردوز»

سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: مقوله اعتیاد بحث روز و تمام نشدنی جامعه است و پیشگیری از این بلای خانمان‌سوز بهترین راه پیکار با اعتیاد است که سلاح فرهنگ و هنر را می‌توان، کشنده‌ترین و دقیق‌ترین اسلحه این پیکار قلمداد کرد.

تهیه‌کننده نمایش «اوردوز» اضافه کرد: در تولید هرچه بهتر این اثر همراهی و مساعدت شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران بسیار تاثیرگذار بود. در همین راستا سعی داریم زنگ افتتاح این پروژه هنری توسط سردار مومنی، دبیرکل محترم ستاد مبارزه با مواد مخدر به عنوان پرچم‌دار مبارزه با اعتیاد نواخته شود.

اسدی در خاتمه اظهار داشت: «اوردوز» نمایش گروتسکی است که تمام باورها و داده‌های ذهنی را به چالش کشیده چراکه در این نمایش، برای نخستین بار فرد معتادی پس از مرگ، روایتگر ماجرا خواهد بود.

نمایش «اوردوز» از ۱۲ آبان سال جاری ساعت ۳۰:۱۹ به مدت ۳۰ شب در خانه نمایش مهرگان روی صحنه خواهد رفت و به زودی پیش فروش بلیت این نمایش از طریق سامانه تیوال آغاز می‌شود.

حسن اسدی حامد رحیمی‌نصر سفیر اجتماعی مبارزه با مواد مخدر فرهنگ و هنر، کشنده‌ترین سلاح در مبارزه با اعتیاد است نمایش اوردوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر