کد خبر: 825227 A

هم زمان با رونمایی از اولین پوستر نمایش «هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی» با طراحی و گرافیک آزاده جهانتابی، پیش فروش بلیت این اثر نمایشی به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری نیز از طریق سایت ایران نمایش آغاز شد.

به گزارش ایلنا، هم زمان با رونمایی از اولین پوستر نمایش «هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی» با طراحی و گرافیک آزاده جهانتابی، پیش فروش بلیت این اثر نمایشی به نویسندگی و کارگردانی بهزاد وزیری نیز از طریق سایت ایران نمایش آغاز شد.

در این نمایش که قرار است از ۸ آبان در پردیس تئاتر شهرزاد هر شب ساعت ۲۰:۳۰ روی صحنه اجرا شود هنرمندانی مطرح تئاتر از جمله فرید سجادی‌حسینی، خسرو احمدی، رضا فیاضی، رابعه اسکویی، بیژن افشار، ندا مقصودی، بدری برنجانی، شهرزاد علی‌محمدی، حیدر رحیمی، امیر جوشقانی، فرهاد مهدوی ایفای نقش می‌کنند.

همچنین میلاد اشکالی، مریم مردان‌تبار، زهرا بیات، مریم همتیان، سینا کاظمی، کیانا بخشی، نگار جهانتاب، سعید دهشکار، با مدیریت و طراحی سارینا شاد گروه حرکت نمایش «هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی» را تشکیل می‌دهند.

تهیه‌کنندگی این اثر نیز بر عهده فرید سجادی حسینی و مسعود وزیری خواهد بود.

نمایش هِرمِلین روایت‌گر داستان بارون اریک هرملین اندیشمند نامدار سوئدی است که شیفته ادبیات و شعر ایرانی شده و آثار متعددی از شاعران پارسی زبان را به زبان سوئدی ترجمه کرد اما در ایران چندان شناخته شده نیست و کمتر به تلاش ارزشمند او در معرفی ادبیات کهن ایرانی در اروپا توجه شده است. وی عاقبت بعد از بستری شدن در دیوانه‌خانه سن لارنس...

فروش بلیت روزهای ابتدایی این اثر با تخفیف‌های ویژه از طریق سامانه ایران نمایش آغاز شده و به‌زودی گروه طراحان و دیگر عوامل نمایش نیز اطلاع‌رسانی و معرفی خواهند شد.

فروش بلیت «هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی» آغاز شد هِرمِلین، دیوانه اسکاندیناوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر