کد خبر: 825198 A

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به منظور حضور در آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز به این شهر سفر کرد.

به گزارش ایلنا، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که صبح امروز به منظور حضور در آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به این شهر سفر کرد، در بدو ورود در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه در اقتصاد نشر و ترویج کتاب و کتابخوانی نقش موثری داشته است.

سیدعباس صالحی در ادامه افزود: نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز مهمترین نمایشگاه کتاب بعد از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در کشور به شمار می‌آید.

وی تصریح کرد: امسال علاوه بر برگزاری این نمایشگاه به طور همزمان، هفتمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه‌های دیجیتال تبریز نیز برگزار می‌شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسشی درباره ساماندهی مد و لباس هم گفت: بر اساس قانون مد و لباس که دبیرخانه آن در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مستقر است، برابر مقررات و موازین تعیین شده این موضوع به صورت جدی دنبال می‌شود.

وی در عین حال تاکید کرد: بر این اساس وظایف هر یک از اصناف در  این زمینه از سوی قانونگذار تعیین شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به منظور حضور در آیین گشایش هفدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز به این شهر سفر کرده و دیدار با امام جمعه این شهر و بازدید از کتابخانه مرکزی تبریز از جمله برنامه‌های وی در این سفر یک روزه است.

افتتاح نمایشگاه کتاب تبریز با حضور وزیر ارشاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر