کد خبر: 823334 A

محمد موسی‌زاده، قاری قرآن در فضای مجازی است که برای تبلیغ دین مبین اسلام با تلاوت قرآن در پارک‌ها، پیاده‌روها فرهنگ قرآن خوانی را ترویج می‌کند. فیلم‌های زیادی از تلاوت‌های این قاری در فضای اینستاگرام منتشر شده است. موسی‌زاده علاوه بر ایران در فضاهای باز و اماکن عمومی ترکیه و سایر کشورهای اسلامی نیز قرائت داشته است.

محمد موسی زاده (قاری بین المللی قرآن کریم) با حضور در رویداد قرآنی و استارت آپی کهربا (کانون همگرایی رویکردهای بین المللی امیرکبیر) گفت: تلاوت قرآن یک هنر زیباست و براى آن که تمامى مردم را با آن آشنا کنیم، نیاز داریم تا از قدرتمندترین رسانه‌ها مانند فضاى مجازى استفاده کنیم.

وی افزود: سالیان سال با تلاوت کردن در حسینیه‌ها و مجالس قرآنى مختلف می‌توانستیم عموم مردم جامعه را جذب قرآن کنیم اما به نظر من امروز مردم بیشتر وقت خود را در فضاى مجازى می‌گذرانند و باید در این فضا ترویج تلاوت داشت.

مسئولین قرآن و عترت دانشگاه‌ها از قاریان قرآن راهکار بخواهند

این قارى قرآن در ادامه گفت: شنیده‌ام در یکى از دانشگاه‌های ایران بودجه بالایی براى امور فرهنگى در نظر گرفته می‌شود. شاید باورش خیلى سخت باشد اما مسئولین قرآن و عترت دانشگاه فقط و فقط یک بار به سراغم آمدند و راهکار خواستند. البته من هم نکات لازم در باره تبلیغ صحیح و مؤثر قرآن را به آن‌ها عرض کردم ولى حتی یک فعالیت قرآنی مشترک هم صورت نگرفت.

محمد موسی زاده قاری قرآن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر