کد خبر: 823146 A

نماهنگ تیتراژ سریال «مانکن» ساخته حسین‌ سهیلی‌زاده منتشر شد. فرزاد فرزین خواننده تیتراژ «مانکن» است و وحید امینی کارگردانی نماهنگ را به عهده داشته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، فرزاد فرزین که چندی پیش تیتراژ سریال «مانکن» را منتشر کرده بود، به تازگی نماهنگ آن را نیز عرضه کرده است.

آهنگسازی اثر جدید فرزاد فرزین که «آینده» نام دارد و به سریال «مانکن» ساخته حسن سهیلی‌زاده اختصاص دارد به عهده خودش بوده و روزبه بمانی‌ ترانه‌سرای آن است. کارگردانی نماهنگ نیز به عهده وحید امینی بوده است.

سریال «مانکن» ساخته حسین سهیلی‌زاده است و علاوه بر فرزاد فرزین بازیگرانی چون محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، لیندا کیانی در آن ایفای نقش کرده‌اند. این اثر به نابرابری اقتصادی طبقه‌های مختلف جامعه و قیاس افراد توانمند نسبت به طبقه کم درآمد جامعه می‌پردازد. ایرج محمدی تهیه‌کنندگی این اثر داستانی را به عهده داشته است.

نماهنگ «آینده» با حضور و صدای فرزاد فرزین؛

تلویزیون موسیقی وزارت سینما فرزاد فرزین شبکه نمایش خانگی خانه موسیقی دفتر موسیقی نماهنگ ایرج محمدی وحید امینی حسن سهیلی‌زاده نماهنگ «آینده» با صدای فرزاد فرزین+فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر