کد خبر: 821610 A

مستند بلند "روابط خانوادگی" ساخته‌ی ناصر ضمیری به بخش مسابقه‌ی اصلی فیلم‌های بلندِ شصت و دومین جشنواره‌ی بین‌المللی مستند و انیمیشن "لایپزیک" آلمان راه یافت.

 به گزارش ایلنا، فیلم مستند روابط خانوادگی که محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است؛ تنها اثر ایرانیِ حاضر در بخش مسابقه‌ی فیلم‌های بلندِ مستند است که با ده فیلم دیگر از سراسر جهان رقابت می‌کند.

جشنواره‌ی مستند "لایپزیک" امسال در شصت و دومین دوره‌ی برگزاری خود قرار دارد و جزء مهمترین و معتبرترین جشنواره‌های مستند جهان است که مورد تأیید "آکادمی اسکار" و "بفتا" نیز قرار گرفته و جزء جشنواره‌های الف جهانی محسوب می‌شود.

"ناصر ضمیری" ساخت آثار سینمایی، کوتاه و مستند را در کارنامه‌ی خود دارد و آثار او تا کنون در جشنوارههای بسیاری در سطح جهان، به نمایش درآمده و جوایز متعدد بین المللی را نیز کسب کرده‌اند. وی این بار با فیلم مستند بلند "روابط خانوادگی" در یک رویداد جهانی ومعتبر حضور خواهد داشت. ناصر ضمیری به همراه تدوینگر و پژوهشگر فیلم، ندا اسدی، برای نمایش و نقد و بررسی فیلم "روابط خانوادگی" در جشنوارهی "لایپزیک " حضور خواهند داشت.

شصت و دومین جشنواره‌ی بین المللی "لایپزیک" از 28 اکتبر تا 3 نوامبر در شهر لایپزیک آلمان برگزار می‌شود.

عوامل این فیلم عبارتند از: تهیه‌کننده و کارگردان: ناصر ضمیری/ طرح، پژوهش و تدوین: ناصر ضمیری – ندا اسدی/ نور و تصویر: ناصر ضمیری/ صدابردار: معین اسدی/ طراحی و ترکیب صدا: احسان افشاریان/ موسیقی: عبدی بهروانفر/ مدیر تولید: آمنه رحمانی/ دستیار کارگردان و دستیار تصویر: محسن صادقی/ عنوان بندی: حمید برزگر/ طراح پوستر: طاها ذاکر/ عکاس: ساغر صادقی/ مترجم: هدا لزگی/ هماهنگی: حمید نظام خواه / محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

نمایش مستند "روابط خانوادگی" در بخش مسابقه‌ جشنواره "لایپزیک"
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر