کد خبر: 820493 A

دفتر آیت‌الله العظمی جوادی آملی در تهران، مسابقه کتابخوانی «عاشورا در اندیشه آیت‌الله العظمی جوادی آملی» را برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام «محمدعلی یزدی» با بیان اینکه رویکرد ما در دفتر آیت‌الله العظمی جوادی آملی در تهران، بهره‌گیری از روش‌ها و ابزارهای نوین در تبلیغ دین است، بیان کرد: امروز باید محتواهای دینی و فرهنگی را به بهترین شکل در اختیار نسل جوان قرار داد و در این زمینه باید کاملاً به روز و خلاقانه عمل کرد.

مسئول دفتر مرجعیت دینی و علمی آیت‌الله العظمی جوادی در تهران با بیان اینکه دیگر زمان آن گذشته است که روحانی در دفتر خود بنشیند و منتظر مراحعه مردم به ویزه نسل جوان باشد، اظهار کرد: این دفتر در همین راستا مسابقه کتابخوانی «عاشورا در اندیشه آیت‌الله العظمی جوادی آملی» را برگزار می‌کند تا زمینه پیوند بیشتر مردم با مرجعیت را فراهم کند.

وی با اشاره به دیدگاه دقیق و جالب آیت‌الله العظمی جوادی آملی درباره پیام‌ها و عبرت‌های نهضت کربلا، ادامه داد: کتاب‌های کوثر کربلا، شکوفایی عقل در پرتو نهضت حسینی و حماسه و عرفان نوشته این مرجع معظم تقلید، منابع مسابقه عاشورا در اندیشه آیت‌الله العظمی جوادی آملی هستند.

یزدی گفت: علاقمندان می‌توانند فایل منابع و سؤالات مربوطه را از پایگاه اینترنتی اسرا دانلود کنند و جواب‌ها را به صورت اینترنتی پاسخ دهند یا اینکه به صورت حضوری به دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی در تهران، به نشانی، خیابان مجاهدین اسلام، نرسیده به میدان شهدا، پلاک 56، تحویل دهند.

وی در پایان یادآور شد: به تعدادی از برندگان جوایز نفیسی اهدا می‌شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های 021-33503573 و 09124677015 تماس بگیرند.

جوادی آملی برگزاری مسابقه کتابخوانی «عاشورا در اندیشه آیت‌الله العظمی جواد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر