کد خبر: 820289 A

اعضای جدید هیئت مدیره انجمن هنرمندان سفال و سرامیک در نشستی با حضور رئیس پیشین انجمن با مدیرکل هنرهای تجسمی دیدار کردند.

به گزارش ایلنا، هادی مظفری (مدیرکل هنرهای تجسمی) در نشستی که با اعضای جدید هیئت مدیره انجمن هنرمندان سفال و سرامیک داشت، گفت: امروز در اتمسفری زندگی می‌کنیم که از دانشگاه تا اداره کل تجسمی و انجمن‌ها و گالری‌ها و فعالیت‌هایی مانند فجر و دو سالانه‌ها همگی در یک ساختار قرار می‌گیریم و فعالیت موفق هر یک موجب بالندگی دیگری خواهد شد.

هیربد همت آزاد (مدیر عامل و رییس هیات مدیره انجمن هنرمندان سفالگر) گفت: ما از حمایت‌های اداره کل هنرهای تجسمی آگاهیم و بنا به همان سیاست‌های کلان گذشته حرکت می‌کنیم و با توجه به تغییر در هیات مدیره اندکی در طعم این سیاست‌ها تفاوت خواهید دید. و هیات مدیره جدید انجمن از اداره کل هنرهای تجسمی انتظار حمایت دارد.

هیربد همت آزاد (مدیرعامل و رییس هیات مدیره)، مرضیه تقی خانی (نائب رییس و دبیر کمیته پژوهش)، امرالله شکری پور (خرانه دار و دبیر کمیته رفاهی و روابط عمومی)، کوروش آریش(دبیر کمیته نمایشگاهی) و  نفیسه فرهمند (دبیر کمیته آموزش) از جمله اعضای جدید انجمن هنرمندان سفالگر هستند.

سفال و سرامیک ایران هیئت مدیره انجمن هنرمندان سفال و سرامیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر