کد خبر: 819652 A

صفحه اینستگرامی «هوروش‌بند» روز گذشته از دسترس خارج شده است. این اتفاق درحالی رخ داده که صفحه مذکور از سوی اینستگرام تیک آبی دریافت کرده و بیش از 70‌هزار نفر دنبال‌کننده داشته است.

به گزارش ایلنا، صفحه اینستگرام «هوروش‌بند» روز گذشته با وجود 775‌هزار فالوور بسته یا هک شده است.

به نظر می‌رسد صفحه اینستگرام «هوروش‌بند» که از سوی اینستگرام تیک آبی دریافت کرده بود روز گذشته با انتشار پست «تعطیل شد» هک شده است. در حال حاضر تصویری که عبارت تعطیل شد بر آن نوشته شده به عنوان پروفایل انتخاب شده و در بخش استوری قرار گرفته است.

درباره این اتفاق اطلاعاتی موثق منتشر نشده اما واکنش هواداران این گروه موسیقی پاپ را بر انگیخته است. کاربران در صفحه‌ای که به این گروه تعلق دارد نظرات متفاوتی را درج کرده‌اند. برخی از کاربران از حذف پست‌های قبلی «هوروش‌بند» ناراحت هستند و برخی نیز این اتفاق را تبلیغی برای جذب فالوور بیشتر دانسته‌اند.

به نظر می‌رسد صفحه مذکور همچنان در اختیار هکر‌هاست.

«هوروش‌بند» گروهی فعال در عرصه موسیقی پاپ است و مهدی دارابی و مسعود جهانی از اعضای اصلی آن هستند. این گروه که از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده تاکنون آهنگ‌های متعددی عرضه کرده و چندین کنسرت در شهرهای مختلف برگزار کرده است.

عکسی از صفحه مسدود یا هک شده «هوروش‌بند»؛

photo_۲۰۱۹-۱۰-۰۷_۰۰-۵۲-۲۹

 

تئاتر تلویزیون موسیقی پاپ وزارت ارشاد هکرها نمایش سینما خانه موسیقی دفتر موسیقی موسیقی تلفیقی امیرحسین مقصودلو فالوور تتلو هوروش بند اینستگرام «هوروش‌بند» نیز به سرنوشت «تتلو» دچار شده است؟
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر