کد خبر: 819651 A

نخستین دوره جایزه علمی دوسالانه دکتر صادق آئینه‌وند با موضوع رساله‌های دوره دکتری تاریخ برگزار می‌شود.

 به گزارش ایلنا، انجمن ایرانی تاریخ، کتابخانه دکتر صادق آئینه‌وند و گروه تاریخ دانشگاه تربیت مدرس به منظور پاسداشت خدمات استاد صادق آئینه‌وند، حمایت از رشته تاریخ و تشویق پژوهشگران جوان در حوزه علوم تاریخی، نخستین دوره جایزه علمی دوسالانه صادق آئینه‌وند را با موضوع رساله‌های دوره دکتری تاریخ برگزار می‌کند.

شرایط آثار:

کلیه رساله‌های دکتری در حوزه مطالعات تاریخ ایران، تاریخ اسلام، تاریخ تشیع و مطالعات بین رشته‌ای در حوزه تاریخ که از ابتدای سال 1394 تا پایان مهرماه 1398 در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور دفاع شده‌اند، می‌توانند در این رقابت شرکت نمایند.

رساله‌هایی برای بررسی پذیرش می‌شوند که با درجه بسیارخوب و بالاتر(نمره 18 و بالاتر) دفاع شده باشند و تا زمان ارسال به دبیرخانه به صورت کتاب چاپ و منتشر نشده باشند.

نحوه ارسال آثار:

متقاضیان موظف هستند یک نسخه از رساله خود منضم به صورتجلسه دفاع را به شکل PDF از طریق نشانی ایمیل: aeenevandprize@gmail.comارسال  کنند. در صورتی که رساله ارسالی از سوی شورای علمی واجد شرایط اولیه برای داوری شناخته شد، برای داوری ارسال می‌شود. مهلت ارسال آثار حداکثر تا پایان آبان ماه سال جاری خواهد بود.

شیوه تقدیر از آثار برگزیده:

از رساله برگزیده در مراسمی همزمان با سالگرد رحلت مرحوم دکتر صادق آئینه‌وند در اردیبهشت ماه 1399 با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر خواهد شد و به انتشار اثر برگزیده در قالب کتاب نیز کمک می‌شود.

در صورتی که اثر دیگری از سوی شورای علمی شایسته تقدیر شناخته شود، از اثر مزبور با اهدای تندیس و لوح تقدیر تجلیل خواهد شد.

علاقمندان می‌تواند آثار خود را به آدرس تهران- تقاطع بزرگراه شهید چمران و جلال آل احمد- دانشگاه تربیت مدرس- دانشکده علوم انسانی- طبقه سوم، کتابخانه دکتر آئینه وند ارسال کنند.

Dr-Ainehvand-Prize

 

فراخوان نخستین دوره جایزه علمی دوسالانه دکتر صادق آئینه وند (ویژ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر