کد خبر: 818845 A

اعضای شورای سیاستگذاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی متشکل از ۱۵ مدیر فرهنگی، هنرمند و استادان دانشگاه انتخاب شدند و نخستین نشست شورای مذکور عصر روز چهارشنبه گذشته در سالن شاهین سرکیسیان خانه تئاتر برگزار شد.

به گزارش ایلنا، جلسه شورای سیاست‌گذاری دومین جشنواره، عصر روز چهارشنبه ۱۰ مهرماه ۹۸، همزمان با هشتادمین زادروز اکبر رادی، با حضور اعضای این شورا در سالن شاهین سرکسیان خانه تئاتر برگزار شد.

در این جلسه پس از طرح مسائل عمده این جشنواره از سوی هیئت مدیره بنیاد اکبر رادی، در خصوص تخصیص مکان ثابتی به‌عنوان دبیرخانه جشنواره، همکاری شهرداری‌های مناطق مشخص در برگزاری این رخداد هنری، لزوم تخصیص بودجه سالانه از سوی شورای شهر و شهرداری تهران برای تامین بخشی از هزینه‌های برگزاری جشنواره، انعقاد تفاهم‌نامه مابین شورای شهر و بنیاد رادی با هدف گسترش همکاری‌های فیمابین و بررسی نکات ضعف و قوت دوره قبل  بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

در پایان این نشست  احکام اعضای شورای سیاست‌گذاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی توسط حمیده بانو عنقا، مدیرعامل و رییس هیئت مدیره بنیاد اکبر رادی، به اعضای این شورا متشکل از: محمد جواد حق‌شناس (رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران)، فریندخت زاهدی، هادی مرزبان، محمد امیر یاراحمدی، محمد رحمانیان، محمد چرم‌شیر، دکتر گیل‌آبادی، آرش رادی، قطب‌الدین صادقی، بهروز محمودی بختیاری، شهرام کرمی، حسین مسافر، حمیدرضا افتخاری، روح‌الله جعفری و بهزاد صدیقی اهدا شد.

متن حکم انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره به این شرح است:

«به نام خداوند قلم و زیبایی

فرهیخته گرامی

جناب آقای دکتر محمدجواد حق‌شناس

نظر به تجربیات جناب‌عالی در فعالیت‌ها و رویدادهای هنری و به خصوص حمایت از هنر تئاتر و همچنین تجربیات ارزنده آن جناب در مدیریت فرهنگی هنری و نیز همکاری‌های صمیمانه‌تان با بنیاد اکبر رادی، به موجب این حکم جناب‌عالی به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با توجه به تجربیات ارزنده فرهنگی هنری‌تان و با حضور جناب‌عالی در این دوره از جشنواره تئاتر اکبر رادی، شاهد جشنواره‌ای تأثیرگذار، پویا و شایسته باشیم. سربلندی و توفیق همیشگی جناب عالی را از خداوند متعال خواهانم.

با احترام

حمیده بانو عنقا

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مؤسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی

و رئیس شورای سیاست‌گذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی»

اضافه می‌شود: در پایان این جلسه شمع هشتادمین زادروز اکبر رادی روی کیک تولد این نمایشنامه‌نویس نامی ایران روشن شد.‌

دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری اداره‌کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و‌ شورای اسلامی شهر تهران از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود.

اعضای شورای سیاست‌گذاری انتخاب شدند رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران به دومین جشنواره تئا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر