کد خبر: 818726 A

مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد از مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها خواست تا در صورتی که آمادگی برگزاری جشنواره های استانی را دارند، اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش ایلنا، محمد اله‌یاری فومنی (مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد و رییس سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر)  در نامه‌ای به مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها اعلام کرد استان‌هایی که آمادگی برگزاری این دوره جشنواره را در استان خود، همزمان با تهران دارند تا اول آذرماه اعلام کنند.

سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر به منظور استفاده علاقمندان و هنردوستان در استان‌ها از برنامه‌های جشنواره، با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها، در استان‌هایی که آمادگی مشارکت دارند، برگزار خواهد شد.

سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر ۲۴ تا ۳۰ بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود و گروه‌ها و هنرمندان موسیقی برای شرکت در جشنواره تا ۱۷ آذرماه سال جاری فرصت دارند در سایت جشنواره به نشانی www.fajrmusicfestival.com ثبت نام کنند.

 

وزارت ارشاد خانه موسیقی دفتر موسیقی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر درخواست مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد از مدیران استانی محمد اله‌یاری فومنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر