کد خبر: 818619 A

«سایه‌هایی از شهر» به نویسندگی و کارگردانی «رضا فقیهی» از ۱۴ مهرماه در تماشاخانه استاد کشاورز پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش «سایه‌هایی از شهر» که یکی از تولیدات مدرسه تئاتر پردیس تئاتر تهران است از فردا راس ساعت ۱۸ در تماشاخانه استاد کشاورز اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

این نمایش برشی از زندگی کودکان کار است که به صورت بی‌کلام و همراه با موسیقی اجرا می‌شود و به دغدغه‌هایی از زندگی این کودکان و مشکلاتی که در مواجهه با خطرهای جامعه دارند می‌پردازد و همچنین شادی‌هایی که برای آنها دنیای بزرگی می‌سازد را نشان می‌دهد.

در نمایش «سایه‌هایی از شهر» محمدطاها میرزاخانی، آرمیتا ایمانی (بازیگر خردسال)، مرجان خردمند، محمدحسین یکتا، هستی پژوهشی، محمدرشید خیرآباد، آیدا پژوهشی، امیرصالح نجاری، هلنا محمدی، مریم جمالی، زهره رضایی، فاطمه خاکباز ایفای نقش می‌کنند. مرجان خردمند به‌عنوان طراح و دستیار صحنه و همچنین محمدحسین یکتا عربانی در مقام مشاور هنری نیز حضور دارند.

نمایش «سایه‌هایی از شهر» مخصوص مخاطب کودک و نوجوان است و از ۱۴ مهرماه هر روز ساعت ۱۸ در تماشاخانه استاد کشاورز پردیس تئاتر تهران روی صحنه خواهد بود.

کودکان کار پردیس تئاتر تهران «سایه‌هایی از شهر»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر