کد خبر: 817585 A

کنسرت - نمایش «ملت عشق» با خوانندگی روزبه نعمت‌اللهی و کارگردانی محمد حاتمی از آبان‌ماه در برج میلاد به روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، کنسرت، نمایش «ملت عشق» با موضوع زندگی شمس تبریزی و مولانا به خوانندگی روزبه نعمت‌الهی و کارگردانی «محمد حاتمی» از  آبان‌ماه روی صحنه برج میلاد تهران می‌رود.

در این برنامه قرار است جمعی از بازیگران عرصه سینما و تئاتر نیز حضور داشته باشند. نویسندگی این پروژه به عهده حسن علیشیری، سعید کریمی و میثم یوسفی است و نیما غفاری رهبری ارکستر را به عهده دارد.

روزبه نعمت‌الهی در حالی قرار است کنسرت، نمایش «ملت عشق» را روی صحنه ببرد که پیش‌تولید این پروژه از یک سال قبل آغاز شده است. این خواننده به همراه سایر عوامل اصلی تولید در این مدت مشغول تحقیق بوده‌اند که در این زمینه چند مولاناشناس نیز به عنوان مشاور کنار پروژه «ملت عشق» حضور داشتند. همچنین روزبه نعمت‌الهی از زمان اولین آلبوم خود «سرزمین مادری» که در اوایل دهه هشتاد منتشر کرد تا امروز اشعاری از مولانا را در کارهایش اجرا کرده و یکی از معدود خوانندگان پاپ محسوب می‌شود که تعداد زیادی از آثار این شاعر نامدار را خوانده است.

 

برج میلاد عشق وزارت ارشاد ملت خانه موسیقی محمد حاتمی دفتر موسیقی وزارت ارشاد از خطوط قرمز عدول نخواهد کرد علیشیری روزبه نعمت اللهی روزبه نعمت‌اللهی آبان‌ماه به روی صحنه می‌رود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر