کد خبر: 817186 A

دانیال شهرتی ساخت موسیقی متن و آهنگسازی تیتراژ سریال جدید شبکه پنج با نام« تلاطم» را به عهده گرفته است.

به گزارش ایلنا، دانیال شهرتی که پیشتر با خوانندگی و آهنگسازی آهنگ‌هایی چون «بی‌حوصله»، «دوری و دلتنگی»، «چشم‌های شرقی» و «بعد از تو»  به عرصه موسیقی معرفی شده بود، هم اکنون موسیقی متن و آهنگسازی تیتراژ سریال جدید شبکه پنج با نام« تلاطم» را به عهده گرفته است.

آهنگسازی تیتراژ پایانی نیز به عهده دانیال شهرتی و خوانندگی محمدرضا عیوضی است که بر روی ترانه‌ای از مهشاد عرب ساخته شده است.

این سریال در سیزده قسمت چهل و پنج دقیقه‌ای و با شروع هفته نیروی انتظامی با همکاری معاونت اجتماعی ناجا ساخته شده است.

فرژام فلکی (ویلن و آلتو و سه تار و کمانچه)، آناهیتا ایزدی پارسا (ویلنسل)، دانیال شهرتی(فلوت و گیتار و دف و پیانو)، نوازندگان این پروژه در همکاری با دانیال شهرتی هستند که ضبط آن،  در موسسه فرهنگی هنری «سرزمین مهروماه» به مدیریت وی و محمد مظفری صورت گرفته است.

سریال «تلاطم» به کارگردانی وحید بیطرفان و تهیه‌کنندگی کرامت پورشهسواری، در آستانه شروع هفته نیروی انتظامی از سه شنبه ۹ مهرماه ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود و داستان چند خانواده مختلف را به شکل موازی روایت می‌کند.

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به جلیل فرجاد، بیتا خردمند، امین ایمانی، شیوا خسرومهر، مجید واشقانی، ساغر عزیزى و حسین پورکریمی اشاره کرد.

تلویزیون رسانه ملی موسیقی آلبوم سینما کنسرت تالار رودکی بنیاد رودکی تالار وحدت دفتر موسیقی تیتراژ صداو سیما تک آهنگ خانه موسیق وزارت ارشا انجمن موسیق دانیال شهرتی آهنگ متن و تیتراژ «تلاطم» را ساخت سریال تلاطم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر