کد خبر: 816654 A

سهراب پورناظری (آهنگساز و نوازنده) که به اتفاق همایون شجریان، تهمورث پورناظری و دیگر از اعضای گروهش برای برگزاری تور کنسرت «ایران من» به اروپا سفر کرده، پیش از اجرای کنسرت در لندن تنبورنوازی کرده و آن را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.

به گزارش ایلنا، سهراب پورناظری به تازگی بخشی از تنبورنوازی‌اش را در صفحه شخصی منتشر کرده است.

به گفته پورناظری این اثر ساعتی قبل از کنسرت «ایران‌من» در لندن نواخته شده است.

تور کنسرت «ایران من» که پیش‌تر در آمریکا و کانادا روی صحنه رفته، حال در اروپا برگزار می‌شود و در روزهای 29 و 30 سپتامبر (معادل با هفتم و هشتم مهرماه) در لندن برگزار شده است.

همایون شجریان و سهراب پورناظری به اتفاق تهمورس پورناظری با گروهی متشکل از حسین رضایی‌نیا، آزاد میرزاپور، همایون نصیری، مهیار طریحی، آیین مشکاتیان، آرین کشیشی Allison Lovejoy,Kateryna Boychuk، Nataliia Onishchuk,Natalia Yarpud، Ihor Andriievskyi  و صدابرداری غلامرضا صادقی هنرمندانی هستند که در کنسرت «ایران من» به اجرای برنامه می‌پردازند.

تنبور‌نوازی سهراب پورناظری پیش از برگزاری کنسرت «ایران من» در لندن که خودش از آن به عنوان دست‌گرمی یاد کرده است؛

ایران کانادا لندن محمدرضا شجریان وزارت ارشاد همایون شجریان اروپا سهراب پورناظری دفتر موسیقی پرویز مشکاتیان همایون شجریان "هوای گریه" را در لندن اجرا می‌کند آلبوم ایران من اینستگرام دست‌گرمی سهراب پورناظری پیش از کنسرت «ایران من»+فیلم تهمورس پور نا کنسرت ایران من آیین مشکاتیان تور کنسرت ایران من ایین مشکاتیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر