کد خبر: 816635 A

بهزاد صدیقی با حکم رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری اکبر رادی و رئیس شورای سیاست‌گذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی به عنوان دبیر این رخداد فرهنگی هنری منصوب شد.

به گزارش ایلنا، بهزاد صدیقی نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر ایران که دبیری نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی را بر عهده داشت با حکم حمیده بانو عنقا رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری اکبر رادی و رئیس شورای سیاست‌گذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی به عنوان دبیر این رخداد فرهنگی هنری منصوب شد.

متن حکم انتصاب بهزاد صدیقی به این شرح است:

«به نام خداوند قلم و زیبایی

هنرمند گرامی

جناب آقای بهزاد صدیقی

با توجه به تجربه گرانسنگ جناب‌عالی در دبیری نخستین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی و نظر به تجربیات ارزش مندتان در حوزه مدیریت فرهنگی هنری و دبیری جشن‌های تئاتری و هم چنین تلاش‌های بی‌دریغ‌تان برای اعتلای تئاتر و نمایشنامه‌نویسی، بدین وسیله آن جناب را به عنوان دبیر دومین دوره جشنواره ی تئاتر اکبر رادی منصوب و معرفی می‌کنم. بدون ‌تردید حضور ارزش‌مندتان در این رویداد ملی فرهنگی تأثیرگذار و افتخارآفرین خواهدبود.

با قدردانی از کوشش‌های بی‌شائبه و همیشگی جناب‌عالی در بنیاد اکبر رادی و نیز سپاس برای پذیرش این مسئولیت خطیر، موفقیت جناب‌عالی را در هرچه باشکوه‌تر برگزارکردن این دوره جشنواره آرزومندم و از خداوند یکتا برای آن جناب سرافرازی پیوسته خواهانم.

حمیده بانو عنقا

رئیس هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری استاد اکبر رادی

و رئیس شورای سیاست‌گذاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی»

دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی با همکاری ادارکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری نهادهایی هم چون شهرداری تهران، شورای اسلامی شهر تهران، خانه تئاتر، خانه هنرمندان ایران، منطقه فرهنگی هنری شش و فرهنگسرای سرو، مرکز هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش) از ۲۷ تا ۳۰ آذرماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌شود.

بهزاد صدیقی دبیر دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر