کد خبر: 816558 A

فراخوان نخستین جشنواره «خنیاگران مهر» که با محوریت موسیقی مقامی و نواحی غرب کشور برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش ایلنا، فراخوان نخستین جشنواره «خنیاگران مهر» به تازگی منتشر شده و علاقمندان برای ارسال آثار تا پنجم آذرماه فرصت دارند.

 نخستین جشنواره موسیقی «خنیاگران مهر» با محوریت موسیقی مقامی و نواحی غرب کشور و حضور هنرمندانی از استان‌های کرمانشاه، کردستان، لرستان، ایلام، همدان و آذربایجان غربی در چهار بخش «گروه‌نوازی»، «تک‌نولزی»، «بخش پژوهشی»، «بخش جنبی» برگزار خواهد شد.

به گفته نادر حیدریان، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صحنه این جشنواره با هدف فراهم کردن زمینه مناسب برای ترویج موسیقی نواحی و مقامی غرب کشور  و ارج گذاری به تلاش هنرمندان برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند تا پنجم آذرماه امسال آثار خود را با توجه به شرایط مندرج در فراخوان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و نتایج آثار راه یافته نیز چهاردهم آذر ماه اعلام خواهد شد.

 شهر صحنه در ۶۰ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع است که از حوزه‌های اصلی تنبور ایران بوده و با نام دیار فرهنگ و هنر شناخته می‌شود.

برای دریافت فراخوان اینجا کلیک کنید.

دانلود فایل
موسیقی موسیقی نواحی موسیقی مقامی موسیقی فولکوریک موسیقی فلکوریک نخستین جشنواره خنیاگران مهر فراخوان نخستین جشنواره «خنیاگران مهر» منتشر شد نادر حیدریان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صحنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر