کد خبر: 816522 A

فراخوان پنجمین بازار بین‌المللی هنرهای نمایشی ایران که همزمان با سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش ایلنا، پنجمین بازار بین‌المللی هنرهای نمایشی ایران همزمان با سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به منظور ارائه تولیدات نمایشی ایران به تهیه‌کنندگان، مدیران و دبیران تئاترهای دولتی و خصوصی، دبیران جشنواره‌های دولتی و خصوصی، پروموترهای سایر کشورها بهمن ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

ارائه و معرفی توانایی هنرهای نمایشی ایران، تلاش برای ارتقای اقتصادی تئاتر ایران، ایجاد زمینه رقابت سالم برای دستیابی به بازارهای بهتر و وسیع‌تر، افزودن بر شمار مخاطبان و علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی ایران در سطح بین‌الملل، تقویت بخش خصوصی در مراودات فرهنگی و هنری، ارتباط نزدیک هنرمندان با مهمانان بازار، تبدیل ایران به عنوان قطب عرضه و تقاضای آثار هنری خاورمیانه و غرب آسیا و معرفی فرهنگ و هنر کشور در گستره جهانی ازجمله اهدافی است که برای برگزاری این بازار در نظر گرفته شده است.

فرم درخواست شرکت در این رخداد در سامانه www.fitf.ir قرار گرفته و آخرین مهلت تکمیل آن از سوی دبیرخانه، سی‌ام آذر ماه ۹۸ اعلام شده است. جزییات فراخوان و ضوابط حضور در این رخداد بین‌المللی نیز در سایت جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به نشانی www.fitf.theater.ir قرار دارد. پنجمین بازار بین‌المللی هنرهای نمایشی ایران از ۱۳ تا ۱۷ بهمن امسال در تهران برگزار می‌شود.

اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی ایران و انستیتو بین‌المللی تئاتر برگزارکنندگان این رخداد هستند.

انتشار فراخوان پنجمین بازار بین‌المللی هنرهای نمایشی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر