کد خبر: 815550 A

جشنواره بخوان، بخند و بنویس با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و ادبیات طنز از 6 مهر تا هفته کتاب و کتاب‌خوانی با همراهی نویسندگان طنز کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، جشنواره بخوان، بخند و بنویس از 6 مهر تا  هفته کتاب و کتاب‌خوانی با همراهی نویسندگان طنز کشور برگزار می‌شود.

امیرعلی بیک (مدیر اجرایی انتشارات مروارید) درباره هدف برگزاری این جشنواره گفت: انتشارات مروارید با همکاری کتاب‌پلاس و جمعی از طنزنویسان کشور، جشنواره «بخوان، بخند، بنویس» را برگزار می‌نماید. این جشنواره با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی به ویژه ادبیات طنز و آشنایی نسل جوان با طنز  فاخر و تشویق آحاد مردم به خواندن کتاب‌های طنز و با مشارکت 20 طنزنویس برگزار می‌شود.

در این جشنواره که 50 عنوان کتاب در آن برای مخاطبان قرار داده شده است. متقاضیان می‌توانند از روز شنبه 6 مهر مبادرت به شرکت در جشنواره نمایند و تا هفته کتاب دیدگاه‌ها را نظارت و حتی نقدهای خود را درباره کتاب‌ها در قالب طنز بیان کنند.

 امیرعلی بیک یادآور شد: انتشارات مروارید در تلاش است تجربه 50 ساله دیروز را با نگاه مدرن به فردا گره زده و فصل جدیدی را در تعامل با مخاطبان خود رقم زند و راه‌اندازی باشگاه مشتریان مروارید تعامل خود را با نسل جدید کتاب‌خوان بیشتر نماید از این رو همه شرکت‌کنندگان در جشنواره می‌توانند از مزایای باشگاه مشتریان مروارید بهره‌مند می‌شوند .

 علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند با مراجعه به سایت مروارید به نشانی morvarid.pub در جشنواره شرکت نموده از نحوه امتیازدهی و مشارکت در آن و جوایز اطلاع کسب نمایند.

انتشارات مروارید مروارید جشنواره بخوان بخند بنویس جشنواره ادبی ط جشنواره ادبی طنز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر