کد خبر: 814607 A

کارگاه‌های فیلمسازی با موضوع همکاری و تولید فیلم مشترک میان ایران و فنلاند همزمان با هفته فیلم فنلاند در تهران، مشهد و اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، همزمان با برگزاری «هفته فیلم فنلاند» در سه شهر تهران، اصفهان و مشهد، 3 کارگاه فیلمسازی با موضوع همکاری و تولید فیلم مشترک میان دو کشور نیز برگزار می‌شود.

این کارگاه‌ها روز شنبه 6 مهرماه ساعت 20 تا 21:30 با حضور کتایون شهابی پخش‌کننده بین‌المللی و تهیه کننده سینمای ایران، لس سارینن مدیرعامل بنیاد فیلم فنلاند و کارل آهو تهیه‌کننده فنلاندی در خانه هنرمندان ایران در تهران، روز دوشنبه 8 مهرماه ساعت 19 تا 21 با حضور نوید محمودی کارگردان سینمای ایران، لس سارینن مدیرعامل بنیاد فیلم فنلاند و کارل آهو تهیه‌کننده فنلاندی در پردیس سیتی سنتر اصفهان و روز چهارشنبه 10 مهرماه ساعت 19 تا 21 با حضور بهنام بهزادی کارگردان ایرانی، یانا پاسکالا مدیر بین‌الملل بنیاد فیلم فنلاند و ریتا آلتو کارگردان فنلاندی در پردیس هویزه مشهد برگزار خواهد شد.

هفته فیلم فنلاند با مشارکت موسسه هنروتجربه سینمای ایرانیان و بنیاد فیلم فنلاند از ٦ الی ١٢ مهرماه 1398 به صورت همزمان در خانه هنرمندان ایران در تهران، پردیس سینمایی هویزه مشهد و پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان برگزار می‌شود و طی این هفته فیلم، ٩ فیلم بلند و ٧ فیلم کوتاه فنلاندی به نمایش در می‌آید.

افتتاحیه این هفته فیلم عصرگاه شنبه 6 مهرماه ساعت 17 در خانه هنرمندان خواهد بود.

برگزاری کارگاه‌های فیلمسازی با حضور فیلمسازان ایرانی و فنلاندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر