کد خبر: 814538 A

«اسپاتیفای» بزرگ‌ترین سرویس پخش و اشتراک موسیقی در جهان که در مالکیت فیس‌بوک است، به تازگی محدودیت‌های چند ساله علیه کاربران ایرانی را رفع کرده و حال دوست‌داران موسیقی در ایران می‌توانند بدون نیاز به «VPN» و پنهان کردن شناسه اینترنتی «IP» خود از مواهب این سرویس بهره ببرند.

به گزارش ایلنا به نقل از ایندیپندنت، اسپاتیفای (بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سرویس پخش و اشتراک موسیقی در جهان) از روز شنبه سی‌ام شهریورماه، محدودیت‌های چند ساله علیه کاربران ایرانی را رفع کرده کرده است.

اسپاتیفای، بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سرویس پخش و اشتراک موسیقی در جهان که در مالکیت فیس‌بوک است، محدودیت‌های چند ساله علیه کاربران ایرانی را از روز شنبه (۳۰ شهریور برابر با ۲۱ سپتامبر) رفع کرده و حال دوست‌داران موسیقی در ایران می‌توانند بدون نیاز به «VPN» و پنهان کردن شناسه اینترنتی «IP»  خود از مواهب این سرویس بهره ببرند.

 ایران هشتادمین کشوری است که تحت پوشش خدمات موسیقی‌رسانی «اسپاتیفای» قرار می‌گیرد.

هنرمندانی که در پی رفع این محدودیت‌ها هستند، می‌توانند برای اولین بار با جامعه مخاطبان خود ارتباطی منسجم داشته باشند و از اقبال هواداران به آثار خود بهره اقتصادی ببرند.

گذشته از این، پیچیدگی‌های مرتبط با استفاده از نسخه دسکتاپ و موبایل «اسپاتیفای» برای کاربران ایرانی که ناچار بودند از وی‌پی‌ان برای اتصال به اسپاتیفای استفاده و وانمود کنند ساکن کشوری دیگر هستند، موجب شد «اسپاتیفای» به ‌رغم همه مزایایی که نسبت به دیگر سرویس‌های پخش و اشتراک موسیقی دارد، در ایران پایگاه چندان محکمی در میان کاربران نداشته باشد.

مسئولان «اسپاتیفای» هنوز به صورت رسمی لغو محدودیت‌ها علیه ایرانیان را اعلام نکرده‌اند.

فیس بوک موسیقی موسیقی پاپ وزارت ارشاد آلبوم موسیقی راک کنسرت درآمدزایی خانه موسیقی دفتر موسیقی ایندیپندنت اسپاتیفای تک آهنگ موسیقی ملل دوست داران موسیقی اسپاتیفای محدودیت‌های چند ساله علیه کاربران ایرانی را رفع کرده ک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر