کد خبر: 814511 A

قسمت یازدهم مجموعه مستند "در کنار متن" با موضوع حاشیه‌نشینی و تلاش سازمان‌های مردم نهاد برای کاهش آسیب‌های اجتماعی موجود در این مناطق، چهارشنبه سوم مهر ساعت ٢١ از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.

مریم مومن‌زاده تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «در کنار متن» درباره قسمت یازدهم این برنامه به خبرنگار ایلنا گفت: پخش قسمت یازدهم مجموعه مستند "در کنار متن" با موضوع حاشیه‌نشینی، زمینه‌ها و تبعات آن و تلاش سازمان‌های مردم نهاد و فعالین اجتماعی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی موجود در این مناطق، چهارشنبه سوم مهر ساعت ٢١ از شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.

وی افزود: "مسیر" نام این قسمت است که حاشیه‌نشینی در اطراف پایتخت و شهرهای رباط کریم و بهارستان را در بستر فعالیت‌های آموزشی، درمانی و خیرانه آقای مهندس نواب در مناطق جنوب غرب و جنوب شرق استان تهران روایت می‌کند.

مومن‌زاده ادامه داد: مهندس نواب با تاسیس موسسه خیریه ضمن حمایت مادی با آموزش‌های روانی-معنوی و مهارتی، امید به زندگی در مددجویان و زنان سرپرست خانوار را تقویت می‌کند.

مجموعه «در کنار متن» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مریم السادات مؤمن زاده با مشاوره و مشارکت سازمان امور اجتماعی وزارت کشور تولید شده است.

آسیب های اجتماعی پایتخت حاشیه نشینی شبکه مستند رباط کریم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر