کد خبر: 813184 A

در بسته خبری فرهنگی روز یکشنبه ایلنا می‌خوانید:

گفتگو با کارگردان سریال ترور خاموش، گفتگو با دبیر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، گفتگو با یک خبرنگار چینی در رابطه با سفر گردشگران چینی به ایران، نشست خبری نمایشگاه باستان‌شناسی آلی‌کانته اسپانیا، مراسم تشییع مسعود عربشاهی، انتشار آلبومی از آثار ناشنیده لئوناردو کوهن و انتخاب پارسا پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مولانا از جمله مطالبی است که امروز در سرویس فرهنگی خبرگزاری ایلنا به انتشار رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، گفتگو با احمد معظمی درباره سریال «ترور خاموش»، گفتگو با دبیر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران، گفتگو با یک خبرنگار چینی در رابطه با سفر گردشگران چینی به ایران، نشست خبری نمایشگاه باستان‌شناسی آلیکانته اسپانیا، مراسم تشییع مسعود عربشاهی، انتشار آلبومی از آثار ناشنیده لئوناردو کوهن و انتخاب پارسا پیروزفر به عنوان بازیگر نقش مولانا از جمله مطالبی است که روز یکشنبه ۳۱ شهریور ماه در سرویس فرهنگی خبرگزاری ایلنا به انتشار رسیده است.

نمی‌توانیم پلیس فاسد را نشان دهیم

احمد معظمی ضمن بیان اینکه مواد مخدر دغدغه همه نهادها بوده و به همین دلیل هیچ فشاری برای تغییر داستان روی ما نبوده است، گفت: برای ساخت سریال‌های به این صورت البته با معذوریت‌هایی مواجه هستیم و نمی‌توانیم پلیس فاسدی را نشان دهیم.

خاندان‌های هنری به جشنواره موسیقی نواحی می‌آیند

دبیر دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران می‌گوید: در فراخوان این دوره از جشنواره آمده اولویت با افرادی است که برای اولین بار در جشنواره شرکت کنند. امسال همچنین میزان جایزه را به یک‌ و نیم میلیون تومان رسانده‌ایم.

چینی‌ها می‌گویند به شنیده‌هایمان درباره ایران نمی‌توان اطمینان کرد

یکی از فعالان شبکه اجتماعی ویبو و یکی از روزنامه‌نگاران چینی معتقد است: نظر کاربران ویبو بعد از انتشار تصاویر و ویدئوهایی از جاذبه‌های گردشگری ایران، نسبت به سفر به این کشور تغییر کرده است. آنها به نقطه‌ای رسیده‌اند که می‌گویند، ایران، ارزش آن را دارد که حداقل یکبار به آن سفر کنیم.

اولین تصویر ایرانی‌ها از باستان‌شناسی شرق مدیترانه به موزه ملی آمد

سفیر پادشاهی اسپانیا در نشست خبری نمایشگاه باستان‌شناسی آلیکانته اسپانیا گفت: اسپانیا در رده چهارم گردشگران ورودی اروپایی به ایران قرار دارد. وی درباره توقیف و ضبط اموال فرهنگی کشورها گفت:‌ معمولا این نوع آثار تاریخی در چارچوب توافقات بین‌المللی حفظ و نگهداری می‌شوند. چنانچه آثار ایران از اسپانیا بازگردانده شد.

 عربشاهی سرآمد هنرمندان ایران بود+تصاویر

پیکر مسعود عربشاهی (هنرمند نوگرا) صبح امروز بعد از گذشت حدود یک هفته از فوت او تشییع شد.

آلبومی از آثار ناشنیده لئوناردو کوهن منتشر می‌شود

آدام کوهن فرزند لئوناردو کوهن (ترانه‌سرا، شاعر و خواننده) از انتشار آلبوم «Thanks for the Dace» خبر داد. این اثر به قطعات منتشر نشده پدرش اختصاص دارد.

پارسا پیروزفر بازیگر نقش مولانا شد

نقش مولانا در فیلم «مست عشق» به پارسا پیروزفر رسید.

شبکه اجتماعی فوت مواد مخدر فراخوان جشنواره موسیقی نواحی ایران خاندان‌های هنری به جشنواره موسیقی نواحی می‌آیند نمی‌توانیم پلیس فاسد را نشان دهیم چینی‌ها می‌گویند به شنیده‌هایمان درباره ایران نمی‌توان اطمینان ک انتشار آلبومی از آثار ناشنیده لئوناردو کوهن انتخاب پارسا پیروزفر برای بازی در نقش مولانا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر