کد خبر: 809966 A

اولین دوره جایزه بزرگ زنده یاد ناصر فرهودی (صدبردار فقید موسیقی کشور) آذرماه سال ۹۸ در ۲ بخش «میکس» و «مستر» برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، موسسه پیشگامان موسیقی (استودیو پاپ) در نظر دارد اولین دوره جایزه بزرگ زنده‌یاد ناصر فرهودی را در تاریخ ۱۲ آذرماه سال ۹۸ برگزار کند.

اولین دوره از جایزه بزرگ ناصر فرهودی در دو بخش برگزار می‌شود که بخش اصلی آن، رقابت در زمینه میکس و مستر است. پنج پروژه باز در عرصه موسیقی فیلم، موسیقی پاپ الکترونیک، پاپ ارکسترال، سنتی و راک به صورت wave و به صورت ZIP در دسترس شرکت‌کننده‌ها قرار می‌گیرد که می‌توانند با مراجعه به سامانه «استودیو پاپ» آن ها را دریافت کنند.

هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر با ۲ پروژه از این چند حوزه در جایزه بزرگ ناصر فرهودی شرکت کند که باید پس از انجام میکس و مسترینگ، آن را به صورت MP۳ با کیفیت ۳۲۰ در سایت بارگذاری کند.

بخش جانبی این رقابت هم در قالب تئوری است که در این زمینه جست و جو، ترجمه و دفاع از مقالات در زمینه میکس و مستر مورد توجه قرار گرفته است. در این بخش هر شرکت‌کننده می‌تواند یک مقاله را در سایت بارگذاری کند که برگزیدگان از سوی داوران جهت دفاع در روز تعیین شده دعوت خواهند شد.

مهلت ارسال آثار تا پانزدهم آبان است و داوران اول مهرماه معرفی خواهند شد.

موسیقی موسیقی پاپ وزارت ارشاد آلبوم کارگاه کنسرت راک دفتر موسیقی موسیقی کلاسیک ورکشاپ اولین دوره جایزه بزرگ زنده یاد ناصر فرهودی اولین دوره جایزه بزرگ ناصر فرهودی برگزار می‌شود میکس و مسترینگ پاپ الکترونیک پاپ ارکسترال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر