کد خبر: 809790 A

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران:

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، عشق و علاقه‌ به سیدالشهدا را وسیله‌ای برای رشد و تکامل انسان‌ها دانست.

 به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، عشق و علاقه‌ به سیدالشهدا را وسیله‌ای برای رشد و تکامل انسان‌ها دانست و گفت: عاشورای امسال نیز مانند سال‌های گذشته، شاهد حضور میلیونی مردم در مراسم‌ عزاداری بودیم که نشان از حفظ ارزش‌های اسلامی و بیعت با ارزش‌های امام حسین (ع) داشت.

اوحدی خون شهدای کربلا را دلیل بر بیداری اسلام دانست و گفت: حضور تکفیری‌ها در عصر حاضر و عکس‌العمل مدافعان حرم یکبار دیگر نشان داد که هنوز مردم به ارزش‌های اسلامی پایبند هستند.

وی جوانان کشور را حافظ ارزش‌های اسلامی دانست و گفت:‌ با گذشت سالیان سال از واقعه عاشورا، همچنان مراسم عزاداری توسط جوانان با عشق و علاقه برگزاری می‌شود و هر سال شاهد حضور اقلیت‌های مذهبی در بین عزاداران هستیم. بنابراین باید به جوانان ارزش قائل شویم زیرا این جوانان حافظ ارزش‌ها اسلامی و انقلاب هستند.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن تشکر از مسئولان در برگزاری مراسم عزاداری حسینی گفت: سال گذشته قرارگاهی با عنوان قرارگاه فرهنگی و هنری با همکاری تمام ارگان‌ها راه‌اندازی و در مراسم اربعین فعالیت‌های هنری و فرهنگی در سه مرز کشور تشکیل شد که امیدواریم امسال نیز شاهد برگزاری آن باشیم.

مراسم عزاداری حسینی نشان از حفظ ارزش‌های اسلامی است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر