کد خبر: 806299 A

علیرضا افتخاری همراه با فاضل جمشیدی (غزل‌سرای معاصر) و هنرمندان دیگر از عبدالوهاب شهیدی (موسیقی‌دان و نوازنده پیشکسوت) عیادت کرده و برای او آواز خوانده است. سعید بیابانکی (نویسنده و شاعر) فیلم این اتفاق را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سعید بیابانکی (نویسنده و شاعر) به تازگی فیلمی از عبدالوهاب شهیدی (خواننده، آهنگ ساز، استاد آواز و نوازنده بربت) و علیرضا افتخاری را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.

این فیلم به عیادت علیرضا افتخاری، فاضل جمشیدی و برخی دیگر از هنرمندان از عبدالوهاب شهیدی اختصاص دارد. علیرضا افتخاری طی عیادت از این هنرمند پیشکسوت که به علت بیماری در بیمارستان بستری است به اجرای زنده پرداخته است.

بیابانکی در صفحه شخصی‌اش برای بهبودی عبدالوهاب شهیدی آرزوی سلامتی کرده و از مردم خواسته برای سلامتی او دعا کنند.

عبدالوهاب شهیدی از اوایل دهه ۱۳۲۰ فعالیت هنری خود را با فراگیری آواز، سنتور و عود نزد اسماعیل مهرتاش آغاز کرد. او در سال ۱۳۳۹ در برنامه گل‌ها شروع به فعالیت و همکاری با رادیو کرد و تا سال ۱۳۵۷ در بسیاری از این برنامه‌ها شرکت کرد. عبدالوهاب شهیدی در اجرای آوازهای محلی نیز پیش‌رو بوده‌ است. تصنیف معروف «زندگی» با مطلع «آن نگاه گرم تو» از این هنرمند است که در دستگاه ماهور اجرا شده است.

این هنرمند پیشکسوت که چند سالی است با کم‌خونی شدید و دیگر بیماری‌ها دست و پنجه نرم می‌کند، اواسط تیرماه امسال به دلیل وخامت حالش در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شده بود و چندی پیش به دلیل شکستگی استخوان لگن، تحت این عمل جراحی قرار گرفت و در حال حاضر بستری است و دوران نقاهت را می‌گذراند.

فیلم عیادت از عبدالوهاب شهیدی توسط علیرضا افتخاری و دیگر هنرمندان و آوازخوانی افتخاری؛

ادبیات بیمارستان شعر عمل جراحی موسیقی وزارت ارشاد عیادت هنرمندان آهنگسازی پیشکسوت نویسندگان عود خانه موسیقی دفتر موسیقی سعید بیابانکی موسیقی ایرانی فاضل جمشیدی اینستگرام بربط عبدالوهاب شهید آوازخوانی بربت عیادت از عبدالوهاب شهیدی توسط علیرضا افتخاری و آوازخوانی برای او
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر