کد خبر: 805655 A

نمایش‌های «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف و با بازی سعید پورصمیمی و پریزاد سیف و «امروز روز خوبی‌ست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی و با بازی شیوا فلاحی و سارا سجادی شامگاه یکشنبه ۱۰ شهریورماه در تماشاخانه ایرانشهر اجراهای عمومی خود را آغاز کردند.

به گزارش ایلنا، نمایش «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف و با بازی سعید پورصمیمی و پریزاد سیف شامگاه یکشنبه ۱۰ شهریورماه در سالن ناظرزاده کرمانی ساعت ۲۱ اجرای عمومی خود را آغاز کرد. از نکات قابل‌توجه در شب آغازین این نمایش استقبال قابل‌توجه مخاطبان جوان برای تماشای بازی سعید پورصمیمی بعد از ۱۷ سال روی صحنه تئاتر بود.

همچنین نمایش «امروز روز خوبی‌ست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی و با بازی شیوا فلاحی و سارا سجادی نیز در سالن استاد سمندریان ساعت ۲۱:۱۵ اجرای عمومی خود را آغاز کرد.

در خلاصه این نمایش آمده است: مونا یک دختر جنگ‌زده است که در ادامه ماجراهایی که برایش اتفاق افتاده، در خانه‌ای مخروبه و خالی از سکنه زندگی می‌کند. از سویی، یلدا که در زمان جنگ به همراه خانواده‌اش به کشوری دیگر مهاجرت کرده، به ایران می‌آید که خانه پدرش را بفروشد. او تصمیم می‌گیرد برای آخرین بار خانه را ببیند و از آن فیلم بگیرد که در خانه با مونا مواجه می‌شود. مونا سوژه خوبی برای فیلمش است ..

نمایش‌های «آواز قو» و «امروز روز خوبی‌ست برای مردن» به ترتیب در ساعت‌های ۲۱ و ۲۱:۱۵ در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌روند.

سعید پورصمیمی سعید پورصمیمی در ایرانشهر روی صحنه رفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر