کد خبر: 805392 A

کانون پرورش فکری برای نوجوانان درصدد طراحی بازی گروهی «میراث پارس» برآمد.

به گزارش ایلنا، «میراث پارس» عنوان یک بازی گروهی و آموزشی است که موزه تاریخ کانون پرورش فکری برای نوجوانان طراحی کرده تا آن‌ها با گشودن گره‌های بازی، با تمدن‌های ایرانی آشنا شوند.

این بازی اغلب با تکیه بر گونه وحشت طراحی می‌شود اما کانون با توجه به قابلیت‌های فیزیکی و معماری ویژه موزه تاریخ خود، بیشتر بر جنبه‌های معمایی و بارآموزشی این بازی تاکید کرده است.

مدت زمان این بازی حدود ۷۰ دقیقه و تعداد بازیکن چهار تا ۱۰ نفر پیش‌بینی شده است و بازیکنان در مسیر بازی مرحله به مرحله با تمدن‌های ایرانی‌ آشنا می‌شوند.

بر همین اساس قرار است آیین آغاز این بازی روز ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۱ صبح در موزه تاریخ کانون پرورش‌فکری کودکان و نوجوانان واقع در تهران، میدان شهدا، ابتدای خیابان پیروزی، خیابان افروز، جنب فروشگاه اتکا، پلاک ۷، برگزار شود.

در این آیین مدیرعامل و معاونان کانون، اعضای انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، مدیران شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مدیر موزه فناوری و... حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان به بازی «میراث پارس» می‌توانند برای آگاهی بیشتر و ذخیره زمان برای بازی با شماره‌های ۰۹۳۰۵۳۹۰۵۶۲ و ۰۲۱۳۳۳۲۷۳۶۶ تماس بگیرند.

بازی تمدن‌های ایرانی میراث پارس موزه تاریخ موزه تاریخ کانون پرورش فکری بازی فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر