کد خبر: 804835 A

"سعید اشناب "مدیر شبکه پنج سیما طی حکمی" مهدی کریمی زارچی" را به عنوان قائم مقام شبکه پنج سیما معرفی و منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، "سعید اشناب "مدیر شبکه پنج سیما طی حکمی" مهدی کریمی زارچی" را به عنوان قائم مقام شبکه پنج سیما معرفی و منصوب کرد.

در حکم انتصاب "مهدی کریمی زارچی" آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در رسانه ملی به سمت «قائم مقام شبکه پنج سیما» منصوب می‌شوید.

جمهوری اسلامی ایران بعنوان مطلع تمدن نوین اسلامی به رسانه‌ای پیشرو، هوشمند و تأثیر‌گذار نیاز داشته و شبکه پنج سیما با پخش سراسری و تمرکز ویژه بر کلان شهر تهران، می‌بایست نقشی درخشان در سپهر رسانه‌ای سازمان صدا و سیما ایفا کند.

جایگاه جنابعالی در مدیریت کلان محتوا و ایجاد هماهنگی بین گروه‌ها و برنامه‌های مختلف شبکه به منظور ارائه تصویری پرنشاط، منسجم و پیشرفته از ام‌القرای اسلامی بسیار حائز اهمیت است. همچنین تسهیل تعامل با بخش‌های درون و برون سازمانی به منظور دستیابی سریع به اهداف مد نظر شبکه در تولید پیام از مهمترین محورهای فعالیت شما است.

مهدی کریمی زارچی که متولد ۵۶ و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه و کلام از دانشگاه امام صادق(ع) است کار خود را در سازمان صدا و سیما از سال ۸۰ در مرکزطرح و برنامه سازمان آغاز کرده است.

وی سپس از سال ۸۲ در مرکز نظارت و ارزیابی صدا و سیما در سمت‌های دبیر هیات‌های تخلفات برنامه‌ای سازمان و مدیر نظارت سیما ادامه فعالیت داد و در سال ۹۰ به معاونت سیما و شبکه دو منتقل شد . دبیر شوراهای «عفاف و حجاب»، «خانواده» و «کودک و نوجوان» سیما، دبیر شوراهای«راهبردی» و «اندیشه ورزی»، مدیر «گروه فیلم‌های تلویزیونی»، مدیر «گروه فرهنگ و تاریخ» و مدیر «طرح و برنامه شبکه دو» از مسئولیت‌های وی در این سال‌ها بوده است.

همچنین سرپرستی «گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیما» آخرین مسئولیت وی بوده است. فرمانده بسیج مرکز نظارت و ارزیابی و قائم مقام بسیج شبکه دو از دیگر فعالیت‌های او به شمار می‌آید. وی در فضای مجازی نیز فعال بوده و موسس و مدیر گروه‌های حلقه وصل در فضای مجازی است.

خانواده سازمان صدا و سیما کارشناسی ارشد دانشگاه امام صادق عفاف و حجاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر