کد خبر: 804731 A

تورِ کنسرت‌های «ایران من» با خوانندگی همایون شجریان و آهنگ‌سازی سهراب و تهمورس پورناظری اواخر شهریورماه امسال در اروپا اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، تورِ کنسرت‌های «ایران من» با خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی سهراب و تهمورس پورناظری» در اروپا اجرا می‌شود.

این کنسرت‌ها از اواخر شهریورماه (20 سپتامبر) در اروپا آغاز می‌شود و تهمورس و سهراب پورناظری، حسین رضایی‌نیا، آزاد میرزاپور، همایون نصیری، مهیار طریحی،آیین مشکاتیان، آرین کشیشی و Allison Lovejoy,Kateryna Boychuk، ‌Nataliia Onishchuk,Natalia Yarpud و ‌Ihor Andriievskyi و با صدابرداری «غلامرضا صادقی» انجام می‌شود.

این در حالی است که «همایون شجریان مشغول تهیه اثر تازه‌ای است که تا پایان سال منتشر خواهد شد و کنسرت‌های تهران و شهرستان آن نیز برگزار می‌شود.

همایون شجریان به اتفاق سهراب و تهمورس پورناظری در نوروز 98 کنسرت مشترکی را با ارکستر‌ سمفونیک پاسیفیک شهر اورنج کانتی کالیفرنیا، برگزار کردند. ارکستر سمفونیک اورنج کانتی پیش از این در نوروز 1391 نیز گروه شمس به سرپرستی کیخسرو پورناظری را برای اجرا به آمریکا دعوت کرده بود و سهراب پورناظری نیز در آن کنسرت حضور داشت.

سهراب پورناظری و همایون شجریان، علاوه‌ بر اجرا در کنسرت مشترک با ارکستر‌ سمفونیک پاسیفیک، تور کنسرت‌های «ایران من» را در شهرهای واشنگتن، سن هوزه و لس‌آنجلس آمریکا اجرا خواهند کرد.

 آلبوم «ایران من» با آهنگسازی سهراب پورناظری و با صدای همایون شجریان شامل 11 قطعه با نام‌های مقدمه قلاب، تصنیف قلاب، آواز من کجا، خوب شد، اسفند، نوروز خوانی، نوروز، ابر بهار، کمانچه اسفندیار، مرگ اسفندیار و ایران من است.

محمدرضا شجریان موسیقی وزارت ارشاد همایون شجریان آلبوم بنیاد رودکی سهراب پورناظری دفتر موسیقی کیخسرو پورناظری موسیقی ایرانی تهمورس پورناظری تک آهنگ آلبوم ایران من تور کنسرت موسیقی ملل تور کنسرتهای اروپا همایون شجریان همراه با سهراب و تهمورث پورناظری در تور اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر