کد خبر: 804213 A

وزیر فرهنگ مطرح کرد:

وزیر فرهنگ گفت: به‌رغم کمبود اعتبارات، دولت با اهتمام جدی برای ارتقای زیرساخت‌های فرهنگی و هنری تلاش می‌کند و کارهای خوبی در بخش‌های مختلف فرهنگی در حال انجام است.

به گزارش ایلنا، سیدعباس صالحی روز پنج شنبه در حاشیه بهره‌بردای از پروژه فرهنگسرای شهرستان ماهشهر اظهار داشت:  در استان خوزستان تحرک خوبی در فضای زیرساخت‌های فرهنگی و هنری شاهد هستیم و در کل کشور این قدم‌ها گام به گام در حال پیشرفت است.

وی افزود: ظرفیت‌های خوبی که در استان خوزستان برای گسترش فضاهای فرهنگ و هنری وجود دارد کمک می‌کند تا هنرمندان به عنوان تولیدگران فرهنگ و هنر و جامعه به عنوان مخاطبان این حوزه بتوانند شرایط مناسب‌تری را در سال‌های آینده داشته باشند.

وزیر فرهنگ و ارشاد  اسلامی گفت: این فرهنگسرا فرصت‌های قابل توجهی را برای حوزه‌های فرهنگی و هنری استان فراهم می‌آورد و وجود کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی فضای فرهنگی شهرستان را قوی‌تر می‌کند و در کنار این فرهنگسرا پارکی در نظر گرفته شده که به ایجاد فرصت‌های هم‌افزایی کمک می‌کند.

 طرح اجرای فرهنگسرای ماهشهر که از سال ۸۶ آغاز شد دارای سه هزار و ۸۵۰ متر  زیربنا است که با صرف اعتبار ۷۷ میلیارد ریال به سرانجام رسید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح چند طرح عمرانی از جمله فرهنگسرای ابراهیم قیصری در ماهشهر به خوزستان سفر کرده است.

فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگ و هنر شهرستان ماهشهر سیدعباس صالحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر