کد خبر: 804150 A

با وجود اعلام قبلی مبنی بر ۷۵ قسمتی بودن مجموعه «بوی باران» این سریال ۱۰ قسمت زودتر به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجموعه «بوی باران» به کارگردانی محمود معظمی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان، این روزها هرشب ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک می‌رود.

جدا از حواشی که این سریال در روزهای گذشته با آنها مواجه بوده، روز گذشته روابط عمومی شبکه یک اعلام کرد که قسمت آخر این مجموعه شنبه ۹ شهریور ماه پخش شده و این سریال با پخش ۶۵ قسمت به پایان می‌رسد. این در حالی است که پیش از این روابط عمومی معاونت سیما «بوی باران» را مجموعه‌ای ۷۵ قسمتی معرفی کرده بود.

محمود معظمی (کارگردان) در این باره گفت: دلیل این اتفاق سانسور نبوده است بلکه ما در قسمت‌های پایانی، زمان پخش هر قسمت را اضافه کردیم و به همین علت تعداد قسمت‌ها کاهش پیدا کرد.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که با توجه به آغاز ماه محرم؛ مدیران سازمان صداوسیما و سازندگان این سریال به این نتیجه رسیدند که با حذف برخی قسمت‌ها و همچنین اضافه کردن زمان هر قسمت قبل از آغاز محرم این مجموعه را به پایان برسانند.

گفتنی است که به منظور تحلیل و بررسی زوایای مختلف سریال بوی باران، یکشنبه دهم شهریور، قرار است ویژه برنامه‌ای با حضور کارشناسان سینما و تلویزیون از شبکه یک پخش شود.

همچنین از روز دوشنبه ۱۱ شهریور، مینی سریال شش قسمتی"وقت صبح" به کارگردانی جواد میرزا آقازاده از ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک می‌رود.

"وقت صبح" قصه روحانی جوانی را روایت می‌کند که در موقعیت انتخاب قرار می‌گیرد و این انتخاب او را با چالش‌هایی مواجه می‌سازد. این سریال با نگاه به مسائل اجتماعی، در محله‌های قدیمی شهر تاریخی سمنان تصویربرداری شده است.

روابط عمومی سینما و تلویزیون شبکه سریال سمنان سریال بوی باران چرا مجموعه «بوی باران» ۱۰ قسمت زودتر به پایان رسید؟ مجموعه بوی باران عروس تاریکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر