کد خبر: 803582 A

میثم میرزایی با تدوین سکانس‌هایی از فیلم «قصر شیرین» ساخته رضا میرکریمی، همراه با صدای مرتضی پاشایی یاد این خواننده پاپ را گرامی داشته است.

به گزارش ایلنا، میثم میرزایی تدوینگر به تازگی آهنگ «جاده یک طرفه» اثر زنده‌یاد مرتضی پاشایی را بر تصاویری از فیلم سینمایی «قصر شیرین» آخرین ساخته رضا میرکریمی مونتاژ کرده و به این وسیله نماهنگی را تولید کرده است.

«جاده یک طرفه» یکی از آثار مطرح زنده‌یاد مرتضی پاشایی است که آهنگسازی و تنظیم آن به عهده خودش بوده و  ترانه ‌آن سروده مهرزاد امیرخانی است.

گفتنی است فیلم سینمایی «قصر شیرین» ساخته رضا میرکریمی است و بازیگرانی چون حامد بهداد، ژیلا شاهی، یونا تدین، نیوشا علیپور در آن ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر اکران شد و با نامزدی در هشت رشته، برنده دو سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه و بهترین موسیقی متن شد و در دومین جشنواره فیلم شانگهای نیز برنده سه جام طلایی در بخش اصلی شد.

نماهنگ «جاده یک طرفه» با تصاویری از فیلم «قصر شیرین» و صدای مرتضی پاشایی را اینجا بشنوید و دانلود کنید؛

برج میلاد موسیقی پاپ وزارت ارشاد تجلیل درگذشت تدوین تالار رودکی بنیاد رودکی یادبود سالن میلاد مرتضی پاشایی تالار وحدت خانه موسیقی سکانس انجمن موسیقی فیلمسازی مونتاژ دفتر موسیقی پلان میکس سالن ایرانیان نماهنگ ویدئو کلیپ کلیپی جدید با صدای مرتضی پاشایی+فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر