کد خبر: 803467 A

تهیه‌کننده و کارگردان مستند «عماد» گفت: باتوجه به اینکه زندگی شهید عماد مغنیه، مخفیانه و سری بوده و او در خفا زندگی می‌کرد، دسترسی به لایه‌های زندگی او و تحقیق درباره‌اش، با دشواری‌های بسیاری همراه بوده است.

به گزارش ایلنا، ایمان گودرزی، تهیه‌کننده و کارگردان مستند «عماد» درباره روند تولید این مستند توضیح داد: با توجه به گذشت چند سال از شهادت عماد مغنیه، درصدد بودم فیلمی در این رابطه تولید کنم. به این ترتیب با یکی از دوستان راهی کشور لبنان شدیم و بعد از تحقیقات اولیه و بررسی شرایط ساخت، فیلم را با هزینه شخصی جلوی دوربین بردیم. تولید این فیلم در مرحله تصویربرداری چیزی حدود پانزده روز زمان برد و تدوین آن نیز بیست روز به طول انجامید. 

وی در ادامه افزود: پیش از تولید نیز حدود سه ماه مرحله پژوهش را انجام دادیم. از آنجایی که زندگی شهید عماد مغنیه، مخفیانه و سری بود و ایشان در خفا زندگی می‌کرد، دسترسی به لایه‌های زندگی او و تحقیق در خصوص این مرد شریف، با دشواری‌های بسیاری همراه بود. 

عوامل این فیلم عبارتنداز: تصویربردار و صدابردار؛ امین گودرزی، هماهنگی و پژوهش؛ محمد علی صمدی، تدوین؛ مهدیه فردی؛ مدیر تولید: احمد قصیر؛ تهیه‌کننده و کارگردان: ایمان گودرزی.

تلویزیون دوربین مقطع کارشناسی ارشد شبکه مستند تهیه کننده روایتی از زندگی عماد مغنیه در یک مستند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر