کد خبر: 803147 A

داود نامور (عضو هیات مدیره انجمن صنفی تماشاخانه‌های ایران) با اشاره به اینکه سرانجام و پس از پیگیری‌های فراوان،‌تماشاخانه‌های خصوصی صاحب تابلوهای راهنمای شهری شدند، از شهرداری منطقه ۱۱ برای این اقدام فرهنگی و هنری قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، داود نامور از نگاه ویژه شهردار منطقه ۱۱ تهران به تئاتر و تماشاخانه‌های خصوصی قدردانی کرد و گفت: در طی دیدارها و رایزنی‌های متعددی که در طول ماه‌های گذشته با شهردار منطقه، معاون فرهنگی اجتماعی ایشان، شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱ و رئیس اداره روابط‌عمومی داشتیم سرانجام شاهد به رسمیت شناخته شدن تماشاخانه‌های خصوصی در فضای شهری شدیم و چندی پیش تابلوهای راهنمای شهری برای این سالن‌ها در محدوده پهنه رودکی نصب شد.

مدیر عمارت فرهنگی و هنری نوفل‌لوشاتو با تاکید بر اینکه شهرداری‌ها از متولیان اصلی فرهنگ و هنر شهر و به ویژه تئاتر هستند، تصریح کرد: در ماه‌هایی که شاهد عملیات اجرایی طرح پهنه رودکی می‌شویم، به رسمیت شناختن تماشاخانه‌های خصوصی به ویژه آنها که در این محدوده فعال‌اند، نقش به سزایی در تکریم فضای هنر تئاتر و به ویژه سالن‌های نمایشی به عنوان یکی از پایگاه‌های اصلی این هنر خواهد داشت.

نامور اقدام شهرداری منطقه ۱۱ تهران را در نصب تابلوهای راهنمای شهری برای تماشاخانه‌ها اقدامی شایسته و قابل تقدیر ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد ارج‌گذاری هرچه بیشتر به هنر والای تئاتر و فعالیت‌های بخش خصوصی در این راستا باشیم.

او در پایان از فعالیت‌های نصرالله آبادیان (شهردار منطقه ۱۱ تهران)، محمدجواد رشیدی (معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۱۱)، علی‌اصغر طاهری (شهردار ناحیه یک منطقه ۱۱) و علی اسماعیل‌زاده (رئیس اداره روابط‌عمومی) در این راستا تشکر کرد.

عمارت نوفل‌لوشاتو داود نامور قدردانی از شهرداری منطقه ۱۱ تماشاخانه‌های خصوصی سرانجام صاحب تابلوی راهنمای شهری شدند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر