کد خبر: 802482 A

اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، آیین اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، با حضور سیدعباس صالحی ـ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ـ سه شنبه (پنجم شهریور ماه) با معرفی برگزیدگان این جشنواره در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

این مراسم از ساعت ۱۸ روز سه شنبه آغاز خواهد شد که در جریان آن نفرات برتر بخش موسیقی نواحی، موسیقی دستگاهی و موسیقی کلاسیک این دوره از جشنواره، در سه رده سنی«الف» (۱۵ تا ۱۸ سال، متولدین سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳)، «ب» (۱۹ تا ۲۳ سال، متولدین سال‌های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۹) و «ج» (۲۴ تا ۲۹ سال، متولدین سال‌های ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۴) معرفی خواهند شد.

بر اساس این گزارش، قرار است در این مراسم سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسوولان فرهنگی و هنری، اعضای هیأت داوران سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، هنرمندان و اصحاب رسانه حضور داشته باشند.

سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت اساتید موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر موسیقی و با همکاری بنیاد رودکی از تاریخ ۵ مرداد ماه تا ۵ شهریور ماه سال جاری در حال برگزاری است.

موسیقی سنتی دفتر موسیقی مرکز هنرهای نمایشی موسیقی دستگاهی موسیقی مقامی موسیقی کلاسیک جشنواره موسیقی جوان موسیقی فولکوریک موسیقی مناطق سیزدهمین جشنواره موسیقی جوان انجمن موسیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر