کد خبر: 802433 A

ارکستر مجلسی ایران به رهبری و مدیریت هنری منوچهر صهبایی برای اجرای تازه‌ترین پروژه‌های خود فراخوان جذب نوازنده‌های جدید را منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، منیژه صهبایی مدیر ارکستر مجلسی ایران با اشاره به تازه‌ترین فعالیت‌های این مجموعه موسیقایی توضیح داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته به زودی مراحل آماده‌سازی تازه‌ترین پروژه ارکستر مجلسی ایران به رهبری منوچهر صهبایی آغاز می‌شود که ما بر همین اساس نسبت به جذب نوازندگان سازهای زهی اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. در این راستا نیز فراخوان حضور هنرمندان نوازنده در بخش سازهای زهی از روز شنبه دوم شهریورماه در فضای مجازی و کانال‌های ارتباطی منتشر شده و هنرمندان می‌توانند برای آشنایی بیشتر پیرامون نحوه حضورشان در ارکستر با ما در ارتباط باشند.

وی افزود: تازه‌ترین پروژه ارکستر مجلسی ایران دربرگیرنده ویژگی‌های متفاوتی به لحاظ اجرایی است که پس از پایان ایام محرم و صفر جزییات آن به صورت کامل اعلام خواهد شد. به هر حال امیدواریم این اجرا با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که برای رپرتوار آن در نظر گرفته شده بتواند مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد.

ارکستر مجلسی ایران به رهبری منوچهر صهبایی و مدیریت منیژه صهبایی فروردین ماه سال ۹۶ با هدف ارایه موسیقی جدی و ارتقای فرهنگ شنیداری در جامعه اعلام موجودیت کرد. این مجموعه موسیقایی به منظور ارائه رپرتوار موسیقی ایرانی و جهانی تشکیل شده و هدف آن اجرای موسیقی مجلسی در یک سطح نزدیک به استاندارد جهانی است.

موسیقی موسیقی سنتی آلبوم کنسرت فراخوان تالار رودکی بنیاد رودکی منوچهر صهبایی تالار وحدت ارکستر سمفونیک موسیقی کلاسیک منیژه صهبایی ارکستر مجلسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر