کد خبر: 802252 A

سجاد افشاریان نمایش «هر کسی یا روز می‌میرد یا شب؛ من شبانه‌روز» را در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌برد.

به گزارش ایلنا، سجاد افشاریان بعد از گذشت پنج سال دوری از عرصه کارگردانی، تازه‌ترین اثر نمایشی‌اش با عنوان «هرکسی یا روز می‌میرد یا شب؛ من شبانه‌روز» را از ۲۴ شهریور سال جاری در سالن گلایل پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد برد.

این نمایش پس از ٣ ماه تمرین با بازیگران جوان از تاریخ مذکور روی صحنه خواهد رفت و پیش خرید بلیت‌های این اثر نمایشی نیز از امروز سوم شهریور برای علاقه‌مندان در سایت ایران کنسرت آغاز شده است.

«تبارشناسی‌ دروغ‌ و تنهایی‌»،‌ «ننه‌ دلاور بیرون‌ پشت‌ در»، «می سی‌سی‌پی‌ نشسته‌ می‌میرد»، «شرقی‌غمگین‌» و ... از جمله نمایش هایی است که سجاد افشاریان پیش از این در مقام بازیگر و کارگردان در آنها حضور داشته است.

تمامی بازیگران این نمایش از میان چهره‌های جوان حوزه تئاتر انتخاب شده‌اند و این اثر نیز همانند کارهای قبلی افشاریان پر پرسوناژ خواهد بود.

سجاد افشاریان، مرتضی درویش‌زاده، نیکـو بستانــی، محمد لاریان، گیلدا ویشکی، امید سعیدی، سهیل کرمیـار، نیمـا خطیب شاد، علی مشایخـی، وحیـد حبیبیـان، ثمیـن داروغه، پریسا طهماسب، ارمغان خانمحمدی، کیمیـا فیضـی، نستـرن نعمتی، هانـی صادقـی، منصوره بنی احمد، نگـار قربانی‌، اشکان غلامی، دیانا حق شناس‌، رضا ارژنگ، محمد رحمانیان، علی یوسفی، ستوده میرخلف زاده بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین از سوی دیگر نیکان ابراهیمی در بخش موسیقی، ندا نصر در بخش لباس و مسعود رنجبر شیرازی در بخش نور و صدا به عنوان طراح با پروژه همکاری می‌کنند.

هر کسی یا روز می‌میرد یا شب؛ من شبانه روز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر