کد خبر: 800567 A

محمدرضا گلزار؛

محمدرضا گلزار در صفحه شخصی‌اش از عمل جراحی موفقیت‌‌آمیزش گفت و بابت لغو کنسرش در متل قو از هوادارانش عذرخواهی کرد و آنها را به کنسرت امشبش دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا گلزار که قرار بود روز 29 مردادماه در «متل قو» به اجرای کنسرت بپردازد در صفحه شخصی‌اش بابت لغو برنامه‌اش از مخاطبان و علاقمندانش عذرخواهی کرد و از عمل جراحی موفقیت آمیزش گفت.

محمدرضا گلزار با انتشار فایلی تصویری در صفحه اینستگرامش از عمل جراحی کوچک اما موفقیت‌آمیزش گفته و از علاقمندانش بابت پی‌گیری حالش تشکر کرده است.

این بازیگر و خواننده موسیقی پاپ در ادامه گفته است، مبالغ خرید بلیت کنسرت لغو شده 29 مردادماه به تماشاگران عودت داده شده است. گلزار همچنین از برگزاری کنسرتش در روز چهارشنبه 30 مردادماه در «متل قو» خبر داده است.

گفتنی است محمدرضا گلزار روز پنجشنبه 31 مردادماه نیز طی دو سانس در سالن «صدف» شهر سرعین روی صحنه خواهد رفت و میزبان علاقمندانش خواهد بود.

صحبت‌های محمدرضا گلزار با هوادارانش؛

برج میلاد محمدرضا گلزار موسیقی وزارت ارشاد اجرا آلبوم سینما کنسرت تالار رودکی بنیاد رودکی سالن میلاد تالار وحدت بازیگری دفتر موسیقی لغو کنسرت متل قو رضا گلزار عمل جراحی‌ام موفقیت آمیز بود از مخاطبان بابت لغو کنسرت عذر می‌خواهم عمل جراحی محمدرضا گلزار انجمن موسیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر