کد خبر: 800091 A

هیات‌مدیره فعلی خانه سینما تا پایان اردیبهشت ۹۹ ابقا شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجمع عمومی خانه سینما عصر امروز دوشنبه ۲۸ مرداد برگزار شد و با رای ۲۰ صنف از ۲۲ صنف حاضر در مجمع هیات‌مدیره فعلی تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ ابقا شدند.

مجمع عمومی خانه سینما ساعت 14 روز دوشنبه 25 /5 /98 با حضور تمام اصناف در سالن سیف‌اله داد خانه سینما برگزار شد. در این مجمع گزارش هیئت‌مدیره، گزارش مالی و گزارش بازرس به اطلاع مجمع رسید و به تصویب رسید.

مجمع به ریاست  رامین حیدری فاروقی و نائب‌رئیسی غلامرضا موسوی و جعفر گودرزی به‌عنوان منشی برگزار و پس از سخنان رئیس مجمع و تاکید او بر همدلی و وفاق حداکثری برای آینده خانه سینما پیشنهاد رسیده در خصوص ابقا هیئت مدیره را بحث گذاشت.

پس از سخنان موافق و مخالف، نسبت به پیشنهاد واصله رای گیری و با 20 رأی موافق از بین 22 صنف دارای گواهینامه ثبت قانونی ابقاء هیئت مدیره و بازرس به تصویب رسید.

مجمع ضمن ابقاء هیئت مدیره و بازرس به مدت 9 ماه  آنان را موظف به پیگیری موارد زیر کرد:

1-  پیگیری ثبت صنوفی که تاکنون موفق به دریافت گواهینامه ثبت نشده‌اند و تشکیل مجمع عمومی با حضور صنوف قانونی در دوره بعدی

2- پیگیری مراحل تغییرات و اصلاح اساسنامه و تصویب آن در مجمع عمومی فوق‌العاده

همایون اسعدیان در پایان از همه حاضران بخصوص از اصنافی که در مقام میهمان در جلسه حاضر شدند و همدلانه در مباحث شرکت کردند، سپاسگزاری کرد.

خانه سینما مجمع عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر