کد خبر: 799720 A

رالی گردشگری خانوادگی، ویژه وسیله‌های نقلیه تاریخی به‌مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار می‌‌شود.

به گزارش ایلنا، کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به‌مناسبت گرامیداشت هفته دولت، رالی گردشگری خانوادگی، ویژه وسیله‌های نقلیه تاریخی را برگزار می‌کند.

این رالی ۷ و ۸ شهریور ۹۸ با شرکت خودروهای متعلق به دهه‌های ۵۰، ۶۰ و ۷۰ میلادی در مسیر تهران – سمنان و مسیر بازگشت سمنان – تهران برگزار می‌شود.

اردشیر درویشی (مدیر حوزه اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی) گفت: رالی تهران – سمنان که به مناسبت هفته دولت، با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و در راستای اهداف دبیرخانه شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی برگزار می‌شود، به هیچ عنوان مسابقه سرعت نیست و ملاک برگزیده شدن در آن نحوه صحیح نقشه‌خوانی، مسیریابی و رانندگی صحیح است و با توجه به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کشور انجام می‌شود.

در این رالی هشت تیم داوری و کنترل، عملکرد شرکت‌کنندگان را بررسی می‌کنند و در پایان پنج نفر از رانندگان و نقشه‌خوانان بر‌تر معرفی و جوایزی به آنان اهدا خواهد شد.

رالی گردشگری وسیله‌های نقلیه تاریخی بر اساس قوانین فدراسیون بین‌المللی اتومبیل‌رانی (FIA) و با رعایت قوانین داخلی کشور در جاده‌های عمومی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به دبیرخانه رالی مستقر در دفتر اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران به نشانی تهران، خیابان فیاض‌بخش، نبش کوچه جهان‌گردی، پلاک ۳۳ مراجعه و یا با شماره تلفن‌ ۶۶۷۵۵۵۹۱ (۰۲۱) تماس حاصل کنند.

رالی رالی گردشگری خودروهای تاریخی تهران تا سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر