کد خبر: 799403 A

فراخوان اجرا/ پژوهش‌های کارگاه نمایشِ مجموعه تئاتر شهر برای دعوت مضاعف از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان خلاق حوزه تئاتر تا یکم شهریور سال جاری تمدید شد.

به گزارش ایلنا، امین عظیمی ضمن اشاره به فرصتی که برای اجرا در کارگاه نمایش برای گروه‌های خلاق حرفه‌ای و دانشجویی در قالب رویکردی آکادمیک به‌وجود آمده است، گفت: نگاه مجموعه تئاترشهر مبتنی بر ایجاد فرصت‌های اجرایی و پژوهشی برای گروه‌های مستعد و جوان است. از همین رو در ابتدای مرداد فراخوان رویدادهای اجرایی پژوهشی کارگاه نمایش منتشر شد تا گروه‌های علاقه‌مند در ۴ قالب «تئاتر – جستار»، «اجرای صحنه‌ای»، گفتار مختصر تجربی و همچنین برگزاری «کارگاه کوتاه مدت آموزشی»، سالن کارگاه نمایش را به یک مرکز تجربیات زیبایی‌شناسانه و خلاق اجرایی بدل کنند.

عظیمی ضمن اشاره به دریافت بیش از ۳۷ درخواست و طرح در فرصت یک ماهه فراخوان افزود: چون مخاطب اصلی این رویدادها دانشجویان هستند و کم کم به فصل فعالیت دانشگاه نزدیک می‌شویم، زمان حضور در این فراخوان را برای یک هفته یعنی تا ۱ شهریور تمدید کردیم تا برنامه اجرایی کارگاه نمایش را تا پایان سال جاری بر این اساس تنظیم کنیم.

در این فراخوان که نسخه اصلی آن در وبسایت و کانال تلگرام مجموعه تئاتر شهر قابل دسترسی است علاقه‌مندان می‌توانند در چارچوب موضوعاتی همچون: «تئاتر مستند»، «تئاتر و تکنولوژی»، «تئاتر میان رشته‌ای» و مفهوم «حضور در هنرهای اجرایی»، فرم تکمیل شده پروپوزال پیشنهادی که به این خبر پیوست شده است را به آدرس الکترونیکی Tehran.citytheater@gmail.com ارسال کنند.

شایان ذکر است نتایج قطعی و آثار منتخب حداکثر تا تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ اعلام خواهد شد.

تمدید فراخوان کارگاه نمایش تئاترشهر تا یکم شهریور ۱۳۹۸ آخرین فرصت برای حضور در رویدادهای «اجرایی/ پژوهشی» تئاتر شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر