کد خبر: 798410 A

در آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی «دف؛ نوای رحمت» ؛

گروه موسیقی «خوش نوایان» به سرپرستی پیمان سلیم فرد پنج قطعه از آثار محمد جلیل عندلیبی را در آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت اجرا می‌کنند.

به گزارش ایلنا، در آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت که جمعه ۲۵ مرداد ۹۸ از ساعت ۱۰ صبح در محل پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار می‌شود، "پیمان سلیم فرد"  از شاگردان محمد جلیل عندلیبی و سرپرست گروه «خوش نوایان» قطعات «هرکسی کسی دارد»، «از دست عشق» ، «هی گُل» ، «بی همگان به سر شود» و «میهن» را در قالب یک اثر تنظیمی به خوانندگی رضا صلواتی از نوادگان سید علی اصغر کردستانی اجرا می‌کند.

در این گروه درکنار "رضا صلواتی " به عنوان خواننده و " پیمان سلیم فرد" که سرپرستی تنظیم قطعات و نوازندگی سنتور را برعهده دارد ، "صابر نذرگاهی" به عنوان نوازنده تار، "زانیار پندار"به عنوان نوازنده عود، "فراز معروفی" به عنوان نوازنده کمانچه، "افشین خرامان پور" به عنوان نوازنده تمبک و مختار زندسلیمی" به عنوان نوازنده دف حضور دارند.

نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت توسط حوزه هنری کردستان و موسسه سپهر سوره هنر ۲۲ تا ۲۵ مرداد در سنندج با شعار "هنر ، همگرایی و مهربانی" در حال برگزاری است.

جشنواره بین المللی عشق موسیقی سنندج ل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر