کد خبر: 797788 A

در روزهای گذشته خبر قطع همکاری شهاب حسینی با مجموعه «شکرستان» حواشی را به همراه داشت. شهاب حسینی در رابطه با این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته خبر قطع همکاری شهاب حسینی با مجموعه «شکرستان» حواشی را به همراه داشت و عده‌ای این موضوع را به همکاری حسینی با بهروز وثوقی در خارج از کشور مرتبط دانستند.

شهاب حسینی در واکنش به این موضوع یاد داشتی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

متن یادداشت به شرح زیر است:

«دوستان و هموطنان گرامی سلام و عرض احترام

علت بعضی از خبرسازی‌های غیرواقعی و انگیزه‌های پشت آن بر بنده روشن نیست.

در خصوص عدم ادامه همکاری بنده کوچک با مجموعه جذاب خلاقانه و دیدنی شکرستان به تهیه‌کنندگی دوست و همکار عزیز و صمیمی آقای مسعود صفوی صرفا به دلیل عدم هماهنگی زمانی به دلیل شرایط فشرده‌ کاری بنده در خارج از ایران اتفاق افتاده که برخلاف خواست قلبی طرفین رقم خورده چراکه شخصاً از علاقه‌مندان به این مجموعه هستم.

انشاءالله بعد از اتمام پروژه‌های کاری در خارج از کشور برای رفع دلتنگی و انجام پروژه‌هایی طبق قرار‌های قبلی در ایران همیشه عزیز خواهم بود. انشاءالله، به شرط بقا. آمین.

ایران واکنش حسینی شهاب شهاب حسینی شکرستان عکس‌های شهاب حسینی واکنش شهاب حسینی به شایعه‌های جدایی از شکرستان ممنوع‌الکاری شهاب حسینی به دلیل همکاری با بهروز وثوقی جدایی شهاب حسینی از شکرستان به علت همکاری با بهروز وثوقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر