کد خبر: 797739 A

محسنی بندپی اعلام کرد:

استاندار تهران گفت: استانداری برای اخذ مجوز به نوازندگان موسیقی خیابانی کمک‌ لازم را انجام می‌دهد.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی در نشست مشترک با معاون امور خانواده و زنان رئیس‌جمهوری و جوانان استان تهران گفت: نواختن موسیقی خیابانی را تکدی‌گری نمی‌دانم. نوازندگان موسیقی خیابانی می‌توانند با هماهنگی استانداری تهران از طریق وزارت‌ارشاد اقدام به اخذ مجوزهای لازم کنند. نواختن موسیقی‌های خیابانی باعث ایجاد نشاط اجتماعی شده و برای افزایش روحیه مردم مناسب است.

وی با تاکید بر بهره‌گیری از ایده‌ها و افکار جوانان برای پیشبرد امور گفت: جوانان می‌توانند در زمینه‌های مختلف از جمله اقتصاد، محیط زیست و مسائل علمی کمک‌های زیادی بکنند. جوانان می‌توانند در مسائل مختلف ابراز نظر کرده و برای تجمعات خود از استانداری مجوز دریافت کنند تا اقدامات‌شان قانونی باشد.

محسنی بندپی با بیان اینکه مقرر شده بود معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری پایتخت ۱۱ ساختمان را در اختیار سمن‌ها و سازمان بهزیستی قرار دهد اما این کار را انجام نداده، بر ارتقای تعامل شهرداری و بهزیستی پایتخت تاکید کرد.

وی گفت: کاهش فقر، بیکاری و رفع تبعیض یک فرایند پیوسته است که برای تحقق آن باید نگاه ویژه‌ای به بانوان و جوانان داشت و همچنین تلاش کرد تا این عرصه‌ها به روی آنان گشود چراکه جوانان و بانوان شفافیت و انرژی بیشتری دارند.

استانداری تهران وزارت ارشاد موسیقی خیابانی نوازندگان موسیقی خیابانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر