کد خبر: 795507 A

خیام وقار کاشانی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، سعید ابریشمی‌راد (شهردار کاشان و رئیس شورای سیاست‌گذاری پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر)، در حکمی خیام وقار کاشانی را به‌عنوان دبیر جشنواره پانزدهم منصوب کرد.

در متن حکم سعید ابریشمی‌راد آمده است: نظر به علاقمندی، تعهد و تجربیات ارزشمند شما در عرصه فرهنگ و هنر به‌ویژه تئاتر، به موجب این حکم شما به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان منصوب می‌گردید.

امید است با استفاده از خرد جمعی کلیه هنرمندان و همچنین استعداد نیروهای جوان و خلاق نهایت تلاش و همت خود را در جهت تحقق اهداف مدیریت شهری و رسالت فرهنگی هنری «هنر شهر ایران» به کار گیرید.

خیام وقار کاشانی از جمله هنرمندان سینما و تئاتر است که در کارنامه کاری او مسئولیت‌های مختلف فرهنگی هنری نظیر مدیریت تماشاخانه باران، ریاست انجمن نمایش تهران، عضو شورای داوری انجمن صنفی تماشاخانه‌ها، دبیری جشنواره تئاتر باران، مدیریت سالن تئاتر باغ کتاب و... دیده می‌شود.

جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان یکی از مهم‌ترین رویدادهای ملی کاشان و یکی از برنامه‌های سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری این شهر است که با حضور هنرمندان سراسر کشور در کاشان برگزار خواهد شد.

تاریخ برگزاری جشنواره و فراخوان در خبرهای بعدی اعلام می‌شود.

خیام وقار کاشانی دبیر پانزدهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر